Spinování vody: jednoduchá ozdravná technika na mnoho nemocí


Voda je zázračnou tekutinou. Přestože jsme jí v našich životech obklopení a považujeme ji za běžnou součást naší existence, její fyzikálně chemické vlastnosti odlišují vodu od všech ostatních známých tekutin. 

Existuje mnoho zaručených receptů na cokoli, určitě to už sami znáte, ale ne vše, co se k nám dostane musí být nutně nafouknutá bublina. Je-li daný recept jednoduchý, nic nestojí a funguje, není co řešit.


To je případ právě tzv. spinování vody, která se mimo jiné uvádí i jako podpůrný prostředek při léčbě rakoviny.

Jistý David L. Kaas, Američan, byl před 3 lety těžce nemocný. Selhání ledvin (jednu mu vzali), mozkové aneurisma, těžká nadváha (180 kg), a mnohé další komplikace .

Dnes je zdravý a má normální váhu. Říká, že během jeho nemoci mu sdělil Bůh/Stvořitel způsob, jak se má vyléčit a že tuto metodu má šířit dál. Nejprve stručně popíšeme podstatu, což se fyzikům teoretikům samozřejmě bude jevit jako nedostačující, ale nevadí, hlavně že to funguje.

Co je spinování vody a jak funguje

Lidské tělo obsahuje 70-80 % z vody. Takže je důležité, jak se ta voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih.


Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. (Tato opačná rotace je vlastní třeba  hmyzu a kočkám.)

Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že „negujeme“ svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.

Začneme-li veškeré tekutiny, které pijeme, „spinovat na jih“, znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně.

Za nějaký čas se zbavíme všech nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát a budeme vypadat mnohem mladší. David Kaas říká, že když začal spinovat své pití, zbavil se postupně a zanedlouho svých nemocí i své těžké nadváhy, bez diety a cvičení.

Začaly mu opět růst vlasy a dostaly opět barvu. Je zdravý a aktivní a stejně tak jeho přátelé, kteří dali na jeho radu. Napsal knihu Farmer Physics a natočil několik videí, (viz dole pod článkem), kde sděluje podstatu metody. Pokud se ho chcete na něco zeptat, můžete mu napsat do komentářů na youtube.

Jak správně spinovat vodu

Jak „spinovat vodu k jihu“? Velmi jednoduchou pozicí rukou držených po dobu 30 sekund u sklenice s vodou.  Je  jedno, která ruka má jakou pozici.

Přesný postup jak danou techniku spinování vody (a nejenom vody) provést naleznete v češtině na konci článku. Ochutnejte a budete překvapeni, jak je spinovaná voda dobrá a „hladce“ se pije.

Spinuje se jenom voda?

Výborné výsledky prý má spinování vína. Můžete prý spinovat i potraviny – zejména s vysokým obsahem vody. Maminky, spinujte veškeré pití pro své děti!

Všechno pití bude velmi chutné a hladké, zlepší se vám trávení, budete pociťovat daleko menší únavu při práci a mimořádně dobře spát.

Dosud vaše tělo muselo vynakládat dost námahy jenom na to, aby „obrátilo“ veškerou vodu na molekulárně správně rotující. Pokud to bude nadále fungovat tak, jak se ukazuje a jak tvrdí David Kaas, pak je to opravdu revoluce v léčbě.

Video

V následujícím videu naleznete přesný návod, jak vodu spinovat.

https://www.youtube.com/watch?v=Zbp190jbUy8


zdroj: www.moje-pravdy.cz , www,orgo-net.blogspot.com, slunecnyzivot.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Počet komentářů: 2

  1. Marek napsal:

    Vcera jsem si naspinoval krkovicku s sesti knedlikama. To bylo lespi jak od maminky. Od ted spinuju uplne vsechno. Vecer ospinuju zenu, nez ji “potesim” v posteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *