Pravidla diskusí

Pravidla diskusí

 

Na tomto portálu můžete publikovat Vaše poznámky, připomínky, návrhy nebo názory v rámci obecné diskuse. Komentovat je možné i přímo jednotlivé články, pokud se komentář váže k jejich obsahu.

 

Pravidla pro příspěvky do fóra a komentáře k článkům

  1. Nejsou povoleny osobní útoky nebo urážky, vulgarismy a vyjádření, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo porušují zákony ČR.

 

  1. Také nejsou povoleny reklamní odkazy a propagování firem. Výjimkou je, pokud by například byla daná firma předmětem samotného článku, tak je samozřejmě možné se na její adresu vyjadřovat i v komentářích.

 

  1. Odkazy a linky na jiné osobní stránky, zájmové weby a blogy jsou možné za předpokladu, že obsah komentáře přináší pro ostatní čtenáře alespoň nějakou hodnotu. Linkování vysloveně jen pro získání zpětného linku nebo návštěvnosti povoleno není.

 

  1. Věcná kritika je přípustná, pokud se zároveň dodrží body (1), (2) a (3).

 

  1. Příspěvky a komentáře nerespektující uvedená pravidla budou buď vymazány, nebo link, či problémová část z nich odstraněna a to dle vlastního uvážení administrátora stránky.

 

Upozornění

Toto diskusní fórum je určeno hlavně pro zveřejňování diskusních příspěvků a komentářů čtenářů, nikoliv pro publikování vlastních článků. Pokud máte zájem o publikování vašeho článku na naší stránce, prosím kontaktuje nás emailem na info [zavináč] alternativnimagazin.cz

 

Po zhodnocení vašeho článku s ohledem na tematické zaměření tohoto webového portálu ho zařadíme do příslušné kategorie a následně rádi publikujeme na hlavní stránce mezi ostatními články.

 

Poznámka

Na každou vaši otázku se budeme snažit odpovědět co nejdříve. Avšak vzhledem k časté časové zaneprázdněnosti, může naše odpověď trvat někdy i týden.

 

Každý z členů Kampaně má jiné hlavní zaměstnání na plný úvazek. Tuto stránku provozujeme jako hobby ve svém volném čase a toho, jak jistě chápete, hodně při všech ostatních povinnostech mnoho nezbývá.

 

Děkujeme za Vaše pochopení!