To, co se stane, pokud si budete masírovat tento bod na čele je opravdu neuvěřitelné

masaz mezi ocima 1Existuje obrovské množství masážních technik, které využíváme zejména na relaxaci našeho těla. Větší z nich je dobrá pro naše zdraví a také nám mnohé z nich pomáhají cítit se lépe.

Problémem však je, že to vyžaduje hodně volného času, peněz a pomoc odborníků.

Máme však pro vás jeden tip, který má podobně blahodárné účinky a nemusíte nikam chodit, zvládnete to v pohodlí vašeho domova.

Pravděpodobně jste již měli i vy potřebu namasírovat si oblast mezi obočím. Ať už to bylo podvědomě nebo účelově. Vězte, že vás vaše instinkty nezklamaly.

Masírování této oblasti zlepšuje koncentraci, snižuje napětí, zbaví vás bolesti hlavy a uvolníte si tak oblast kolem očí, a to zejména v případě, že máte práci, která vyžaduje neustálé sledování monitoru počítače.

Podle staré čínské medicíny prý masáž tohoto bodu zlepšuje i vaši intuici.

Jak na to?

Stačí, když lehce zatlačíte na bod mezi obočím a prstem budete pohybovat shora dolů zhruba na ploše 3 centimetrů. Tlak na toto místo byste měli vyvíjet přibližně po dobu 45 až 60 sekund.

Výsledek

Na výsledek nebudete muset dlouho čekat. Odborníci vysvětlují, že tento postup aktivuje oblast mozku, která pomáhá snižovat nervové napětí celého těla. Také to zlepšuje vzhled vaší pokožky, zejména v oblasti kolem očí a čela a pomáhá při regeneračních procesech.

Takže pokud budete mít pocit, že jsou vaše oči unavené nebo budete pociťovat únavu, bolest hlavy, víte, co je třeba dělat.

Zdroj: What happens if you massage this point on your forehead

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *