Tak tady je máte! Zásadní důvody, proč se vyplatí zamrazovat celé citrony

frozen lemons
Proč byste měli citrony celé zmrazovat? Nová studie poprvé ukázala, že lemonoidy (přírodní látky vyskytující se v citronech a jiných citrusových plodech) brání ER + a ER – růstu buněk rakoviny prsu.

Uvedené zjištění poukazují na důležitost citrusového ovoce při prevenci a snižování rizika onemocnění rakovinou.

Odborníci uvádějí, že konzumovat by se měly celé citrony, nejen jejich šťáva nebo dužina.

A proč? Citronová kůra totiž obsahuje, ve srovnání se samotnou citronovou šťávou 5 – 10 krát více zmíněných lemonoidů a dalších vitamínů. Kromě toho, kůra také pomáhá tělu zbavovat se toxických látek.

Jak postupovat při využití celých citronů

Jednoduše vezměte celý citron, pro jistotu však pořádně umyjte ve vlažné vodě a vložte do mrazáku. Po zmrznutí ho pak velmi jednoduše nastrouhejte.

Nastrouhaný citron potom přidejte do zmrzliny, polévek, špaget, těstovin nebo do čehokoliv jiného – fantazii se meze nekladou.

Docílíte toho, že každé jídlo, do kterého přidáte takový citron, bude chutnat mnohem lépe než kdykoliv předtím.

Počkejte, je toho víc …

Citrony jsou efektivní nejen jako prevence, ale i na hubení již existující rakoviny. Údajně na ni mají ničivější dopad než samotná chemoterapie.

Samozřejmě, v médiích jste o tom neslyšeli, protože farmaceutické firmy si chtějí zachovat monopol na výrobu a prodej onkologických léků, které jim přinášejí ohromné zisky.

Dobrou zprávou pro vás je, že citrony, na rozdíl od chemoterapie, výborně chutnají a nemají žádné hrozivé vedlejší účinky.

Dalším zajímavým aspektem citronů je jejich pozoruhodný efekt na cysty a nádory. Někteří léčitelé dokonce tvrdí, že jsou osvědčeným lékem na všechny druhy rakovin.

Tady to však stále nekončí …

Citrony mají také silné antimikrobiální účinky při bakteriálních a houbovitých infekcích.

Jsou efektivní i proti vnitřním parazitům a larvám, regulují vysoký krevní tlak, působí antidepresivně a zmírňují stres a psychické potíže. Zdrojem těchto informací je jedna nejmenovaná velká farmaceutická společnost.

Tvrdí také, že po více než 20 laboratorních testech provedených od roku 1970 se ukázalo, že citrony zneškodňují až 12 typů zhoubné rakoviny, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky.

Při jednom testu vyšlo najevo, že složky citronů byly několikanásobně účinnější než lék adriamycin používaný na zpomalení růstu rakovinných buněk.

Důležité je také to, že citrony působí na rakovinné buňky cíleně, tedy že nijak nepoškozují zdravé buňky.

Co tedy dělat do budoucna?

Proces je tedy jednoduchý: Sežeňte si bio citrony nebo ty běžné zbavte co nejvíce postřikových látek způsobem, který uvádíme v článku o mytí ovoce.

Pak je zmrazte, nastrouhejte a přidejte do všeho, co jíte.

Nejde o žádnou atomovou fyziku …

Příroda nám poskytuje vše potřebné k tomu, abychom byli zdraví. Velké firmy se snaží informace o tom před lidmi skrýt a vyrábějí pro nás syntetické chemikálie.

Konzumace umělých chemikálií pak vyvolává další nemoci, na které jsou potřebné další syntetické látky. Cyklus se takto neustále opakuje, což pro tyto firmy generuje obrovské zisky.

Pokud nevezmeme odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a nepostavíme se medicíně hlavního proudu, zůstaneme celý život oklamaní (a nemocní).


Zdroj: Here ‘s Why You Should Always Freeze Your Lemons

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku