Konopí léčí rakovinu a úřady to celou dobu vědí. Tady máte důkazy

A marijuana plantKonopí je v USA na seznamu léčivých látek první kategorie, což znamená, že má jen velmi malé, případně žádné léčivé účinky. A to i přesto, že USA vlastní patenty, které říkají něco úplně jiného.

Léčivo Marinol, schválené americkým úřadem pro léky a potraviny (FDA), je v podstatě syntetické THC (účinná látka v konopí). Ke dnešnímu dni statisíce, ne-li miliony lidí po celém světě sedí ve věznicích kvůli porušení zákonů ohledně této léčivé rostlinky, která se ocitla na seznamu zakázaných drog.
Nejširší sortiment
Pokud však vládní orgány a jejich korporátní vlastníci z ní odeberou účinnou látku a účtují vám za ni vysokou cenu, tak pak je vše v pořádku.

Proč je tomu tak? Vysvětlíme vám to…

Vláda USA, ale i všechny ostatní vlády a státní úřady v jiných zemích, jsou si dobře vědomy léčivých účinků konopí. Jak by také ne? Vždyť přece konopí se používalo jako lék minimálně 10000 let. Dokonce i v západních zemích přes 100 let. Nacházelo se v desítkách různých léků prodávaných bez předpisu na všelijaké onemocnění – vše od přípravků proti bolesti, přes nevolnosti až po elixíry na spaní.

Proč z něj pak udělali nelegální drogu?

Jde o velmi dlouhý příběh a dnes do něj nebudeme zacházet. Pokud byste si chtěli sami přečíst v angličtině o chamtivosti a rasismu, které vedly ke kriminalizaci této Nejužitečnější rostlinky na světě, tak si přečtěte tento článek: Proč je marihuana nelegální.

Dozvíte se v něm nejen důvody, proč se tak kdysi stalo, ale současné důvody vládních orgánů, proč ji i nadále chtějí udržet v ilegalitě. Pokud by se totiž konopí zcela legalizovalo, o své biliony dolarů a eur by přišli především farmaceutické společnosti.

To, co si dnes většina lidí neuvědomuje je, že vlády různých zemí napomáhaly farmaceutickým firmám zabetonovat přírodní terapie po celá desetiletí. Konopí je jen jedním z nich, existují totiž i mnohé další potlačované přírodní léčby.

Jak prezident Nixon objevil přesně to, co objevit nechtěl

Vláda USA věděla o tom, že konopí léčí rakovinu již od roku 1974. V roce 1972 prezident Nixon požadoval větší rozpočet pro svou válku proti drogám. Myslel si, že pokud se mu podaří prokázat souvislost mezi kouřením konopí a rakovinou plic (podobně jako u cigaret), tak potom ten vyšší rozpočet mu Kongres schválí.

Dal proto roli Lékařské fakultě ve Virginii 2 roky na to, aby provedli studii o účincích THC na lidský organismus. V roce 1974 byla studie hotová.

Ukázalo se však, že pokud je THC zkonzumováno ve vysoké koncentraci (jako například ve formě konopného oleje), tak v těle napadne všechny zmutované rakovinné buňky a zároveň posílí a omladí zdravé buňky. Jinými slovy, objevili dokonalý lék na rakovinu.

Pracuje rychle, spolehlivě, na mnoho druhů rakovin, ve všech stádiích a s nulovými škodlivými vedlejšími účinky (na rozdíl od chemoterapie, která rozvrátí celé vaše tělo a zabije alespoň 1 pacienta z 5).

To však stále není všechno… Další výzkum ukázal, že THC rozpouštělo všechny druhy nádorů a dokáže dokonce zneškodnit i bakterie rezistentní na antibiotika.

Když prezident Nixon viděl tuto zprávu, tak se strašně rozzuřil. Vyhodil ji celou do koše a studii klasifikoval jako tajnou. V roce 1976 jeho nástupce, prezident Ford, ukončil veškerý veřejný výzkum konopí a udělil na něj exkluzivní práva hlavním farmaceutickým firmám.

Jim se však nepodařilo vyvinout takovou syntetickou formu THC, která by měla stejné léčivé účinky jako přírodní, ale bez omamujícího vlivu na organismus.

Jak se tato utajená zpráva dostala na veřejnost?

K této utajené zprávě se veřejnost dostala jen díky rokem úsilí zanícených lékařů a právníků, kteří si ji vyžádali na základě zákona o svobodném přístupu k informacím.Státní orgány po celou dobu lhaly. Měly na to několik důvodů. Jedním z nich byly, jak již bylo zmíněno, farmaceutické společnosti.

Ty utratily miliardy dolarů na lobbování, aby konopí zůstalo nelegální, protože vydělávaly biliony na prodeji chemoterapie a na předstíraném výzkumu rakoviny.

Oni si velmi dobře uvědomují, že onkologičtí pacienti a jejich rodiny jsou ochotni utratit celé své životní úspory či dokonce i prodat své domy, jen aby měli na zaplacení chemoterapie a jiných léků na rakovinu. Častokrát tito lidé utratí všechny peníze a jejich milovaný nakonec i tak umře.

Pokud by se veřejnost dozvěděla, že státní úřady lhaly celých 40 let, že miliony životů mohlo být zachráněno, a že umírající si mohli doma v květináči vypěstovat rostlinku, která by je zachránila … Veřejnost by se na politiky velmi, ale opravdu velmi naštvala.

Toto je důvod, proč je třeba tyto informace dále šířit!

Nezapomínejte na to, že vláda USA vlastní ohledně konopí mnoho patentů

US patent 6630507 nezpochybnitelně uvádí, že canabinoidy (látky z konopí) jsou užitečné při prevenci a léčbě širokého spektra onemocnění, včetně:

 • autoimunitních onemocnění
 • mozkové mrtvice
 • úrazů
 • Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby
 • demence
 • HIV

Patent udělen v roce 2003 byl proveden Národním institutem zdraví a je přidělen Americkému ministerstvu zdravotnictví. Avšak v informačním věku již nedokáží nadále udržovat jejich lži o konopí při životě.

Další důkazy – přes 100 vědeckých studií prokazujících, že konopí je účinné na různé druhy rakoviny, najdete například v článku (anglicky): 100 studii se shoduje v jednom: Konopí vyhlazuje rakovinu.

Jsou tam důkazy o tom, že konopí léčí:

 • rakovinu prsu
 • rakovinu tlustého střeva
 • leukémii
 • rakovinu děložního čípku
 • melanom
 • a kromě toho také zvyšuje imunitucannabis3

Pozor, jsou 2 druhy konopného oleje. Jeden léčí, druhý ne

Pokud jste náhodou v obchodech již narazili na konopný olej a zaradovali se, že už i u nás je dostat tento lék na rakovinu, nepotěšíme vás. Jde s největší pravděpodobností o ten druh, který neléčí.

Vysvětlíme vám to.

Složka, která léčí rakovinu je THC a je rozpustná pouze v tucích a alkoholu. To je důvod, proč si ho někteří uživatelé konopí praží na másle a následně takové máslo přidávají do koláčků, respektive takzvaných “cookies”.

První druh oleje, který obsahuje THC, se vyrábí tak, že se konopí rozdrtí a pak vyluhuje v čistém alkoholu (tak blízko k 100 % jak to jde). Pak se tento alkohol přecedí a pomaličku zahřívá, aby se odpařil. To, co zůstane, je v podstatě “čistý lék” ve vysoce koncentrované formě.cannabis oil

Druhý druh oleje, který neobsahuje THC, se vyrábí lisováním konopných semínek za studena, čímž se z nich extrahují zdravé tuky. Ty jsou sice pro tělo velmi zdravé (obsahují omega mastné kyseliny), ale neobsahují žádný THC. No a to je zřejmě důvod, proč tento konopný olej je legální a můžete si jej běžně koupit v obchodě.

Závěr

Uvědomujeme si, jak se teď někteří lidé budou snažit sehnat nebo si sami vyrobit konopný olej obsahující THC. Jediné místo, kde ho seženete, jsou lékárny v zemích, kde je konopí legální. Bohužel, Slovensko ani Česko mezi ně nepatří resp. patří, ale s vysokými restrikcemi.

Konopný protein

Pokud si jej budete chtít vyrobit sami, důrazně vám to nedoporučujeme. Prvním důvodem je fakt, že jde o velmi komplikovaný a dokonce nebezpečný proces kvůli lihovým výparům a hrozbě jejich vznícení či výbuchu. No a druhým důvodem jsou možné zákonné následky, pokud by vás při tom chytili.

Zřejmě, jako jediná možnost, zbývá už jen vycestovat do země, kde je látka THC legální. No a léčbu uskutečnit přímo tam, neboť takový olej nelze do České republiky, ale i na Slovensko legálně dovézt.


Zdroj: Cannabis Cures Cancer and the Government Knows ItMarijuana cures cancer – US government has known since 1974

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

 1. Kraken napsal:

  Dobrý den, mám rakovinu a epil. a zajímám se a mám dojem, že bude článek starý. Ví se, že neléčí THC ale CBD kanabioid ve spolupráci s THC – toho nemusí být mnoho a olej je potom vhodný i pro děti s epilepsií např. Lék nakonec nemusí mít omamné účinky – to je možná to nejdůležitější – člověk nemusí být “zhulený” vlastně ani nemá. Dál co se týká účinků na záněty, bolest, zákal a chuť k jídlu – to je asi otázka THC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *