12 citátů lékařů, které rakovinová lobby nechce, abyste četli

citaty-rakovinaLéčba rakoviny je prostě jasný byznys. Právě proto nemají velké farmaceutické firmy o lék na rakovinu zájem. Pokud totiž vyléčíte pacienta, nevyděláte tolik peněz, než když ho budete v nemoci udržovat co nejdéle.

Ale neposlouchejte nás. Poslechněte si to raději od těchto známých lékařů medicíny.

1/ Dr. Otto Warburg, laureát Nobelovy ceny za medicínu

Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny.

Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána.

Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci.

Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít.

Jak dlouho to bude trvat, závisí na tom, jak dlouho se bude falešným prorokem agnosticismu dařit bránit vědeckému výzkumu v oblasti rakoviny.

Do té doby však zbytečně zemřou ještě miliony lidí.

2/ Dr. Linus Pauling, dvojnásobný laureát Nobelovy ceny

pauling-awardsKaždý by měl vědět, že válka s rakovinou je ve velké míře podvod.

3/ John Diamond, doktor medicíny a Lee Cowden, doktor medicíny

diamond a cowden
Pro rakovinný establishment je onkologický pacient ziskovou položkou. Aktuální klinické a vědecké důkazy nepodporují to, co tvrdí tento průmysl.

Konvenční léčba rakoviny je zakořeněna v systému jako zákon, protože vydělává lépe, než léčí.

Celá desetiletí strávené udržováním tohoto systému způsobily, že pravdu nevidíte. A bude se jim to dařit, dokud se neprobudíte do reality.

4/ Glen Warner, doktor medicíny

dr_glenn

Chemoterapie je neskutečně lukrativní byznys pro onkology, nemocnice i farmaceutické firmy. Lékařsky establishment chce, aby se každý léčil podle téhož protokolu.

Nechtějí vidět zánik chemoterapie. Toto je hlavní překážka jakéhokoli progresu v onkologii.

5/ Hans Nieper, doktor medicíny, praktikant alternativní medicíny

Dr_Nieper_ImageNevěřili byste, kolik státních zdravotnických úředníků, jejich známých a rodinných příslušníků mě navštívilo v pozici pacientů. Opravdu byste tomu nevěřili.

Dokonce ředitelé lékařských sdružení, prezidenti lig proti rakovině či vrcholoví funkcionáři ortodoxních onkologických institutů.

6/ Dr. Caroline Markolin, Ph.D.

Caroline_Markolin_GNMKdyž byl v roce 1997 zatčen Dr. Hamer za to, že poskytl 3 lidem zdravotní rady bez lékařské licence, policie zabavila zdravotní karty všech jeho pacientů a analyzovala je.

Následně byl jeden z prokurátorů během soudního procesu přinucen přiznat, že po 5 letech bylo 6000, ze 6500 pacientů, převážně v posledním stádiu rakoviny, stále naživu.

Při konvenční léčbě rakoviny jsou tato čísla obecně obrácené (čili 6000, ze 6500 pacientů by již bylo mrtvých – poznámka redakce).

7/ Alan Nixon, Ph.D., bývalý prezident Americké společnosti chemiků

Jako chemik, školený na interpretaci dat je pro mě nepředstavitelné, že lékař takto dokáže ignorovat důkazy o tom, že chemoterapie dělá mnohem, mnohem více zlého než dobrého.

 

8/ Ralph W. Moss, Ph.D. 

ralph_MossPouze 2 až 4 % rakoviny reaguje na chemoterapii.

9/ Dr. Herbert Ley, bývalý pracovník FDA

Herbert LeyAmerický úřad pro potraviny a léky (FDA) chrání velké výrobce léků. Současně je jimi odměňován. Při své činnosti zneužívá vládní moc policie a útočí na ty, kteří ohrožují velké farmaceutické firmy.

Věc, která mě zlobí je, že lidé si myslí, že je stát chrání. Nechrání. Co stát dělá a co si veřejnost myslí, že dělá, jsou tak odlišné věci, jako den a noc.

10/ Dean Burk, bývalý emeritní chemik v Americkém národním onkologickém ústavu

BurkFluor ve skutečnosti způsobuje více úmrtí a zároveň rychleji, než jakákoliv jiná chemikálie.

11/ Alan Levin, doktor medicíny

doctor_levinVětšina onkologických pacientů v této zemi umírá na chemoterapii. Chemoterapie neodstraní rakovinu prsu, tlustého střeva či plic. Tento fakt je zdokumentován již přes 10 let.

Přesto onkologové stále na uvedené nádory používají chemoterapii. Ženy s rakovinou prsu zemřou dříve s chemoterapií, než bez ní.

12/ Dr. Philip Binzel

Dr_Binzel_Když je u pacienta objeven nádor, jediná věc, kterou s ním lékař diskutuje je, co chce udělat s nádorem. Když pacient podstupuje chemoterapii nebo ozařování, jediná kladena otázka je “Jak se daří nádoru?”. Nikdo se nikdy neptá, jak se daří pacientovi.

Během svého medicínského výcviku jsem viděl mnohokrát pacienta během ozařování nebo chemoterapie. Nádor se sice zmenšoval a zmenšoval, ale pacient byl stále více a více nemocný. Při pitvě jsme poslouchali: “No není to nádherné ?! Nádor je pryč! “.

Ano, byl pryč, ale i pacient.

Kolik krát ještě budeme muset zopakovat tento scénář, než si uvědomíme, že léčíme špatnou věc?


Zdroj: 12 Quotes from Medical Doctors that the Cancer Treatment Industry Does not Want You to Read

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Počet komentářů: 2

  1. Zdeněk napsal:

    Měl jsem být podle lékařů mrtev již v 2014.Rakovina jícnu co nešla ani operovat pro pokročilý stav a pro těžkou toxicitu s chemoterapie a leukemii poslán domů s tím,že už žádná léčba neexistuje ať si dám vše do pořádku,No a jsem stále na živu a po alternativní léčbě nádor co nešel odstranit zmizel.Když jsem lékaři po PET vyšetření řekl o alternativní léčbě která skvěle zabrala byl dost nerudný.Jediný problémy co mám jsou následky po ozařování a chemoterapii.Všem co si myslí,že jsem trol mohu zaslat lékařské zprávy.

  2. Tereza napsal:

    Jo, je to pecka, že se všechno řeší farmaceutickým průmyslem, ale na prevenci se neklade takový důraz. Ale zároveň si říkám, jestli je to nejmoudřejší v každém případě se vyhnout radioterapii a chemoterapii? Není možné, že každý reaguje jinak a v začátcích se dá rakovina podchytit a pak změnit životní styl abychom se vyhnuli recidivě?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku