Doktor z Berkeley tvrdí, že lidé umírají na chemoterapii, ne na rakovinu


Dr. Jones, doktor z Berkeley, tvrdí, že lidé, kteří nepodstoupí chemoterapii, žijí přibližně o 12 a půl roku déle než lidé, kteří ji podstoupí.

Současné statistiky ukazují, že u 1 z 2 mužů a 1 z 3 žen se někdy během jejich života rozvine v těle rakovina.

Uvedená čísla jsou o to hrozivější, když si uvědomíme, že “moderní” léčebné terapie na rakovinu často pouze zesílí příznaky onemocnění, ale selžou v její vyléčení.

Dr. Jones dále tvrdí, že chemoterapie nefunguje až v 97 % případů!

Video Dr. Jonese

Bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na kalifornské univerzitě v Berkeley  ve svém videu objasňuje, proč je současná léčba rakoviny hanbou medicíny.

Vy, kteří umíte anglicky, si video můžete prohlédnout zde (pro ty, kteří anglicky nemluvíte, máme níže stručný přehled toho, co ve videu vysvětluje):

https://www.youtube.com/watch?v=5sJFyEDGpG4

Proč je chemoterapie hanbou medicíny

Jak uvádí, během své 25 leté kariéry vyšetřil mnoho lidí s onkologickým onemocněním a zjistil, že chemoterapie způsobuje více škod než užitku.

Tato jeho zkušenost ho přesvědčila, aby o svých zjištěních ohledně miliardového rakovinového byznysu začal veřejně mluvit.

Ve své studii publikované v deníku New York Academy of Science tvrdí:

Lidé, kteří odmítli chemoterapii žijí v průměru o 12,5 let déle než lidé, kteří si jí prošli.

Lidé, kteří chemoterapii akceptovali, umírají obvykle v průběhu 3 let od stanovení diagnózy. Mnoho z nich však umírá už po pár týdnech.

Dr. Jones věří, že jediný důvod, proč se pacientům předepisuje chemoterapie, je finanční. Není to vůbec neodůvodněné obvinění, pokud si uvědomíme cenu jedné takové léčby, která dosahuje 300.000 až 1.000.000 dolarů.

Pacientky s rakovinou prsu, které odmítnou konvenční léčbu, žijí 4 krát déle než ty, které následují systém.

Toto je něco, co nikdy neuslyšíte v masových médiích. Ty budou neustále pokračovat v živení mýtu, že chemoterapie je nejlepším lékem na rakovinu.

Například takové USA utrácejí na zdravotnictví nejvíce peněz na planetě, přičemž množství onemocnění neustále stoupá. To pak vede i k tomu, že průměrná délka dožití se tam postupně snižuje.

Význam prevence a co to zahrnuje

Je velmi důležité, aby masová média a tradiční alopatická medicína začaly více zdůrazňovat význam prevence.

Prevence nejen rakoviny, ale i dalších chronických onemocnění zahrnuje:

 • zdravou stravu
 • pravidelné cvičení nebo fyzickou aktivitu
 • vyhýbání se stresu
 • pozitivní myšlení
 • provádění aktivit, které člověka naplňují
 • dostatek spánku

Ukázalo se, že dodržování těchto bodů má silný vliv na prodlužování a zvyšování kvality života.

Alternativní léčby rakoviny

Existuje velké množství účinných alternativních terapií na rakovinu, vzpomeňme jen pár jako jsou vitamin B17, kurkumin, resveratrol, extrakt z hroznových jadérek, zázvor, česnek a podobně.

Jedna z nejslibnějších terapií se ukazuje léčba rakoviny konopným olejem. Bohužel, tato látka je silně regulována a v mnoha zemích nelegální, včetně ČR.

V současnosti však stále více a více organizaci uvádí konopí jako potentní lék na rakovinu, včetně amerického National Cancer Institute (Národní rakovinový institut).

Závěr

Je zřejmé, že zdravá populace nepřináší žádný zisk, proto se dnes tak dobré daří farmaceutickému průmyslu a výrobcům nezdravých potravin.

Doufáme, že i s pomocí lidí jako je Dr. Jones se stále více a více lidí bude dozvídat o mnoha zdravotních přínosech alternativní medicíny a přírodních léčbách.


Zdroj: Berkeley Doctor Claims That People Die From Chemotherapy NOT Cancer

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Počet komentářů: 3

 1. Hana napsal:

  Milá paní Stehlíková, já dávám článku za pravdu, v mém okolí všechny osoby, které měly rakovinu a podstoupily chemoterapii, tak opravdu do dvou až tří let zemřely.. mezi nimi i 42letá paní, která tu po sobě nechala teprve šestiletou holčičku.. Možná by tu ještě byla nebýt agresívní “léčby”..

 2. Jana Stehlíková napsal:

  To je takový nesmysl, znám lidi co odmítli chemošku a už nežijí, znám lidi, co jí prošli a žijí . Ano, reciciva se objevuje i u těch, kdo chemoškou přošli, ale důvodem není chemoška, ale bud pozdní diagnoza, nebo druh nádoru, na který chemoška nezabírá. jsem 10 let po ní a věřím, že bez ní bych tu už nebyla. Až ten chytrý pan doktro onemocní, věžím, že rychle poskytne žílu…..

  • chemo napsal:

   Podle FDA je přežití po chemo kolem 3%, což je blízko chyby měření, takže tento článek není daleko od skutečnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *