Šokující přiznání. Otec ADHD, Leon Eisenberg nyní tvrdí, že se jedná o podvrh


Leon Eisenberg nyní napadl svůj vědecký objev, onemocnění zvané ADHD. Po čtyřiceti letech své kariéry tak zlehčil sám sebe, když nazval ADHD fiktivní nemocí. Jeho celoživotní dílo si tak sám pošpinil.

ADHD (Attention Defficit hyperaktivity)

Téměř šest milionů dětí je ročně diagnostikováno s onemocněním ADHD. V minulosti byly děti, které měly dlouhou chvíli, anebo se nevydržely soustředit na učení, nazývány nevychovanými spratky.

<

Dnes toto chování dostalo své jméno a děti za ně nesmějí být trestány. ADHD (Attention Defficit hyperaktivity) je v jistém smyslu hyperaktivitou.
S příchodem této diagnostiky je však již každé dítě rovnou označeno za ADHD postiženého, ač je stále přes devadesát procent dětí právě pouze nevychovaných, líných a podobně.

V odborném hledisku tyto děti nedisponují abnormálním množstvím dopaminu, jako ty ADHD děti. Veřejnost napadá skutečnost, že dnes lékaři posílají k psychologovi i děti, které mají pouze pochmurnou náladu například z nevyspání nebo počasí.


Je tak otázkou času, kdy i malé děti začnou chodit na pravidelné dýchánky s psychology.

Jedno z deseti amerických dětí již dnes bere naprosto zbytečně léky na předpis

Tato informace je neuvěřitelná. Lékaři tím dnes „léčí“ špatné známky ve škole. To, že tyto silné medikamenty doprovází nespočet nežádoucích účinků, to, že si na nich dítě vytvoří závislost, že se z nich dítě může stát schizofrenikem, je pro stát, který brojí především za vzdělání, evidentně fuk. Zdraví občanů, natož dětí,  je zřejmě na posledním místě.

Co tyto medikamenty mohou dále přivodit?

  • Zmatení dítěte
  • Nepřátelství, vztek
  • Halucinace
  • Manickou poruchu
  • Sebevražedné myšlenky
  • Ztrátu vědomí
  • Bludy
  • Pocit opilosti
  • Zneužití alkoholu

Je tohle léčba?

Rovněž doktor Edward C. Hamlyn se nechal slyšet, že ADHD je podvod, který připravuje děti na drogovou závislost. Neustálá potřeba léků pro potlačení případných společensky nepřijatelných postojů pak totiž bude v pozdějším věku vyžadovat silná antidepresiva.

Organismu, který se od mala učí přijímat léky, později nebude stačit ani běžný lék na bolest.


Zdroj: Shocking. Scientist who discovered adhd now claims its a fake disease

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *