Ultimátní detox lektvar, který navíc snižuje jarní únavu

jarni detox drink 2Po dlouhé zimě přichází na scénu jaro. A s ním i nádherné počasí a delší dny, které v nás mohou po dlouhé zimě vyvolat jarní únavu.

Mnoho z nás se s ní potýká a neví, jak si s ní poradit. Vyzkoušejte jarní lektvar, který vám dodá množství energie a navíc pomůže detoxikovat váš organismus po zimním období. Je složen ze 4 super zdravých a jednoduše dostupných složek.

Jarní detox lektvar

Nejdůležitějšími složkami v tomto receptu jsou jablka, mrkev, citron a řepa. Tento nápoj je nazývám zázračným lektvarem, kvůli jeho vlivu na zdraví. Navíc obsahuje jen minimální množství kalorií. Po stovky let čínští lékaři doporučují tuto směs jako lék na mnoho nemocí. Připravte si ho i vy doma, ingredience na něj seženete v každém obchodě.

Ingredience

  • mrkev
  • jablka
  • řepu
  • citron

Postup přípravy

  • Připravte si omytá jablka, mrkev a řepu a vhoďte je do odšťavňovače.jarni detox drink 3
  • Do hotové šťávy vymačkejte citron. Poměr citronu je půlka na 2 dcl šťávy z mrkve, jablka a řepy.
  • Následně směs pijte, vždy čerstvou a chlazenou, vždy ráno.

Podíl složek závisí na vás a na vaší chuti, takže si můžete dát více toho či onoho v různých podílech. Díky jablkům nemusíte již nápoj sladit. Pokud máte chuť, volitelně si mlžete přidat i zázvor.

Jablka, mrkev a řepa vám přinesou více energie a citron pomůže s detoxikací těla. O dalších přednostech citronu si můžete přečíst v tomto článku. Velmi důležité pro jarní detox je také dostatek pohybu (sport) a především pestrá a na vitamíny bohatá strava.


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku