Oreganový olej je „ultimátní přírodní antibiotikum“, které pomáhá při léčbě všech bolestí a infekcí


Většina z vás pravděpodobně neví, že oreganový olej je nejmocnější přírodní antibiotikum, jaké věda zná.

Tento olej pochází z listů a výhonků rostliny oregano, botanicky známé jako Origanum vulgare. Tato kvetoucí rostlina pochází ze stejné rodiny jako máta a často se používá jako příchuť jídla.

Je původem z Evropy, ale pěstuje se po celém světě. Je ceněn a používán již od starověkého Řecka a Říma a jeho název pochází z řeckých slov „oros“, což znamená hora, a „ganos“, což znamená radost nebo rozkoš.

Oreganový olej se extrahuje z na vzduchu sušených listů a výhonků rostliny a koncentruje se destilací vodní párou.


Má extrémně silné léčivé vlastnosti a obsahuje třikrát více antioxidantů než například borůvky, které chrání před poškozením volnými radikály. Je bohatý na karvakrol, který je silným antibakteriálním přípravkem proti mnoha kmenům bakterií. Ničí jejich buněčné membrány a zabraňuje jejich replikaci.

Tento olej navíc ničí pouze nebezpečné bakterie a neovlivňuje prospěšné probiotické bakterie.

Oreganový éterický olej je plný minerálů a vitamínů, včetně manganu, draslíku, hořčíku, zinku, vápníku, železa, vitamínů C, A (beta-karoten), niacinu a boru.

Obsahuje čtyři skupiny chemických látek, které jsou aktivními léčivými látkami a působí jako antioxidanty a antiseptika a mají silné anestetické, antivirové a protizánětlivé vlastnosti. Některé z nich jsou linalol a borneol a linalyl-acetát a geranyl-acetát.

Při výběru esenciálního oleje z oregana se ujistěte, že byl destilován v páře, obsahuje mezi 50 % a 85 % karvakrolu a je 100% čistý, surový, nezpracovaný.

Měli byste jej vždy ředit nosným olejem a užívat jej perorálně pouze po dobu 7-10 dnů najednou.


Zdroj: Oregano Oil Is The ‘Ultimate Natural Antibiotic’ Known To Science Treating All Pains, Colds And Infections

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *