Přirozený způsob, jak říci sbohem bolesti zad. V 95 % úspěšný


Každý člověk na této planetě se občas potýká s bolestí dolní části zad – křížů. Jinak známou jako Hexen schuss.

Vaše páteř je protkána sítí nervů, svalů, vazů a cév. V těle plní funkci jakéhosi sloupu. Nervy z vašich končetin procházejí páteří a pomáhají vám držet tělo v rovné, vzpřímené poloze.

Vzhledem k tomu, že pro vaše postavení těla je životně důležitá, je vaše páteř vystavena fyzickému stresu bez ohledu na to, zda se jedná o namáhání, ohýbání, tlak nebo zkroucení.

Každá část vaší páteře je zodpovědná za konkrétní pohyb vašeho těla a někdy může přechod pohybu z jedné části do druhé způsobit degenerativní změny a bolest.

Bolest dolní části zad je častá u osob, které mají psychicky náročnou práci nebo sedavé zaměstnání, u pacientů s diagnózou osteoporózy, při vrozených anomáliích páteře, při poranění páteře a u starších osob.

Vědci vysvětlují, že kořen Kostivalu může pomoci při léčbě bolesti dolní části zad. Najdete jej na polích, loukách nebo třeba i v příkopech. Kostival  má chlupaté listy a velký kořen, který vypadá téměř stejně jako vaše oblíbená řepa.

 

Lidé používají kostival věky věků. Kostivalový gel zmírňuje bolest způsobenou kloubovou dislokací v kolenou nebo osteoartrózou.

Skupina vědců na německé sportovní univerzitě provedla studii založenou na 120 účastnících s bolesti dolní a horní části zad.

Účastníci byli léčeni extraktem z kořene Kostivalu po dobu 5 dnů. A hádejte, co … Jejich bolest byla úplně pryč.

Odborníci však naznačují, abyste se drželi dál od kostivalových pilulek a doplňků stravy, protože by mohly způsobit poškození jater.

Buďte raději aktivnější a provádějte pravidelné protahování. Vyzkoušejte naše protahování kloubů vleže.

Cvik na odstranění bolesti zad

Lehněte si na záda a přitáhněte nataženou pravou nohu k hrudníku pomocí pásku nebo ručníku . Přitahujte tak až do chvíle, dokud neucítíte tah ve spodní části zad. Vydržte v této pozici po dobu 5 minut a poté vyměňte nohy. Cvik provádějte pravidelně každý den a naše bolesti v zádech zmizí.


Zdroj: Successful In 95%, This Is The Natural Way Of Saying Goodbye To Back Pain

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku