4 varovné signály, že je vaše tělo plné toxinů

toxiny v teleChcete-li znát svůj zdravotní stav, stačí jen věnovat pozornost některým příznakům, které vás pravidelně informují o tom, zda je vaše tělo čisté a zdravé. 

Každý den naše tělo absorbuje toxiny, které přijímá ve stravě a dýcháním a obvykle je vylučuje pomocí jater.


Někdy však kvůli nevhodné stravě nebo nedostatečné fyzické aktivitě nedochází ke zpracování toxinů a jejich vylučování z těla.

4 nejčastější varování, že je vaše tělo plné toxinů.

1) Fyziologické potřeby

Časté chození na toaletu je jasným signálem, že je vaše tělo plné toxinů, ale nemějte obavy. Takto dochází k jejich vylučování, jinak by se dostaly zpátky do krevního oběhu a mohly by způsobit spoustu problémů.

Trpíte-li těmito problémy, pijte více tekutin, čajů a užívejte probiotika, abyste zlepšili fungování střevní mikroflóry a rychleji se toxinů zbavili.

2) Nepříjemný zápach z úst

Zápach vycházející z ústní dutiny je jasným projevem toho, že je tělo plné toxinů. Nejpravděpodobněji pochází z bakterií, které máte v ústech, nebo je důsledkem stavu, kdy váš žaludek a játra nejsou schopna zpracovávat všechny toxiny.

Abyste se zbavili nepříjemného zápachu z úst, čistěte si jazyk každý den a jezte petržel, která přirozeně zbavuje tělo toxinů.

3) Vadí vám některé pachy

Pokud máte závažnější reakce na některé parfémy nebo kouř, tyto reakce mohou vyvolávat toxiny ve vašem těle. Často jsme na pachy přecitlivělí, když naše játra nejsou schopna vylučovat různé toxiny z těla.

Dýchací cesty se uzavřou a tělo to cítí, takže naše smysly jsou najednou ostřejší a vy můžete začít pociťovat dokonce i bolest hlavy či nevolnost. Procesu detoxifikace může pomoct bodlákový čaj a čaj z květů pampelišek.

V tomto případě můžete zvolit i tradiční ricinový olej.

4) Přetrvávající nadváha

Existuje několik důvodů, proč se nemůžeme zbavit kilogramů navíc. Problémy s hormony, nevhodná strava a, samozřejmě, nadměrný výskyt toxinů v krvi.

Několik toxinů, jako jsou dioxiny, a některé pesticidy se vážou na tělesný tuk a brání v jeho spalování. Žijte zdravě, pravidelně čistěte své tělo a jezte vhodnou stravu. Tak se zbavíte toxinů i nadváhy.


Zdroj: 4 Warnings Signs That Your Body is Full of Toxins

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku