Ruský vědec Malachov: Stačí spálit tento list a váš stres je okamžitě pryč

bobkovy list paleniCo kdybychom vám prozradili, že existuje jedna rostlinka, která vás zbaví každodenních starostí či stresu a zároveň vám velmi efektivně pomůže se uvolnit a relaxovat?

Ne, nemluvíme o marihuaně, ani žádné jiné nelegální rostlině.

Tou přímo magickou rostlinkou, která dokáže zatočit se stresem není nic jiného, než obyčejný bobkový list.

Na co přišel Gennadij Malachov?

Ruský vědec a spisovatel odborné literatury o zdraví Gennadij Petrovič Malachov objevil, že tato aromatická rostlinka pocházející z oblasti Středomoří má několik úžasných a extrémně užitečných vlastností.

Při běžném použití do jídel působí na nás bobkový list následovně:

  • detoxikuje tělo
  • zpomaluje stárnutí
  • chrání tělo před bakteriálními infekcemi
  • zlepšuje trávení
  • pomáhá kontrolovat cukrovku
  • zlepšuje zdraví srdce
  • zmírňuje potíže dýchacího systému

Kromě již uvedených známých účinků zjistil, že když se bobkové listy spálí, tak kouř z nich dokáže velmi účinně zbavovat lidi úzkosti a stresu.

Jak postupovat při aplikaci

Jediné, co potřebujete udělat, je vzít jeden suchý bobkový list, vložit ho do popelníku, zapálit ho a opustit místnost na 10 minut.

Nezapomeňte také v dané místnosti zavřít dveře a okna, aby kouř neunikl pryč. Je však dobře, když do místnosti vidíte, například přes skleněnou výplň dveří, kvůli požární bezpečnosti.

Když se po 10 minutách vrátíte, list najdete kompletně shořelý a místnost bude plná voňavého a bohatého kouře, který v pokoji vytvoří speciální atmosféru.

Jak na vás působí kouř z bobkového listu

Když bobkový list hoří, uvolňuje do vzduchu specifické látky, které ve vás posilují pozitivní energii a nabuzuje pocity relaxace.

Uvedené látky pomáhají našemu tělu uvolnit se a odbourat nahromaděný stres.

Po vstupu do místnosti zaplněné kouřem po spáleném bobkovém listu se nosem zhluboka nadechněte a relaxujte.

Ani se nenadějete a všechen váš stres, úzkost či neklid se rázem, jakoby mávnutím kouzelného proutku, vypaří.

Kdo je Gennadij Petrovič Malachov

genadij malachovRuský vědec a autor knih o zdraví, léčení a zdravém životním stylu.

Narodil se v malém městečku Kamensk-Šachtinsk v Rostovské oblasti. Od malička má rád přírodu, v mládí hodně sportoval, věnoval se atletice. Dálkově studoval v Rostovské pobočce Moskevské vysoké školy tělovýchovy a souběžně s tím pracoval – postupně jako tělovýchovný instruktor, potápěč a velitel záchranné stanice.

Ve dvaceti letech ho začaly trápit bolesti zad a hemeroidy. Lékaři mu nedokázali příliš pomoci, proto se snažil pomoci si sám. Studoval alternativní léčebné postupy, tibetské a čínské lékařství. Později vytvořil vlastní soustavu uzdravování, kterou si ověřoval sám na sobě.

První knihu vydal vlastním nákladem v roce 1989. Brzy následovala další vydání v různých nakladatelstvích. Přes kritiku ze strany lékařů jsou jeho knihy stále velice populární a prodalo se jich několik milionů výtisků.

Dosti často se objevuje v ruských a ukrajinských televizních stanicích, a to nejen jako host, ale i jako moderátor vlastních pořadů.


 Zdroj: Just Burn The Leaves Of This Herb And Your Stress Will Disappearcbdb.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *