Jak tři známí lékaři vyléčili rakovinu bez chemoterapie a ozařování

cancer

V prvé řadě neubližovat… Tento nejzákladnější slib lékaře se velmi často vytrácí a překrucuje při snaze léčit rakovinu.

Lékaři bývají ve svém přístupu při léčbě tohoto smrtelného nemocnění limitováni důsledky toho, co je nazýváno medicínský konsenzus.

Tři základní léčebné nástroje, které mají k dispozici, jsou operace, chemoterapie a ozařování. Obvykle přitom volí všechny tři.

G. Edward Griffin – představitel lékařské asociace v USA shrnuje dnešní situaci takto:

„… dnes máme více pacientů, kteří přežijí rakovinu než těch, kteří na ni umírají.“

Rakovina dnes v naší zemi představuje ohromný byznys. Američané, kteří odmítají konvenční medicínský model její léčby, se obávají, že alternativní způsoby léčby jsou stavěny mimo zákon především kvůli rozsáhlé konspiraci, usilující o zachování status quo.

Do té jsou zapojeni lékaři, vědci, poskytovatelé zdravotní péče a především pak farmaceutické společnosti.

Zatímco nemůže být žádných pochyb o morálním úpadku a naprosté korupci farmaceutických společností, bývá naopak těžké uvěřit tomu, že by převážná většina lidí ve zdravotnictví na tom byla podobně.

Někteří z nich určitě, ale že by většina? Lékaři mívají z principu spoutané ruce.

Mohou buď dodržovat medicínský konsenzus nebo přijít o svou licenci. A co ti ostatní? Většina z nich prostě věří tomu, co se jim říká – vědecké studie ukázaly… atp..

A obdobně jako mnoho jiných lidí, i lékaři mívají tendence věnovat více pozornosti těm studiím, které potvrzují jejich očekávání, než těm, které je vyvrací.

I když lékaři si mnohem častěji než ostatní lidé uvědomují, že kterákoliv vědecká studie může být následně klidně vyvrácena, přesto tento fakt až příliš často ignorují.

Co je dnes prohlašováno za pravdu, často nebude už zítra stále ještě pravdou. A tak bývají vždy připraveni citovat výsledky těch studií, které potvrzují jejich přesvědčení a naopak bývají naprosto slepí a hluší k neoficiálním důkazům. Jsou věci, které odmítají brát na vědomí.

Alternativní léčebné postupy mohou vést k vyléčení jednoho pacienta za druhým, ale lékaři klasické medicíny tuto možnost prostě nedokáží akceptovat.

griffin

G. Edward Griffin

Namísto toho budou přesvědčení, že se stala chyba v diagnóze (třebaže i vyšetření magnetickou rezonancí prokázalo zhoubný nádor) anebo když už ničím nedokáží vysvětlit pacientovo uzdravení, označí to za zázrak – za spontánní remisi. Úspěšnému vyléčení budou přičítat cokoliv, ale nikdy ne alternativní medicínu.

Léčebná metoda J. Budwigové

Léčba rakoviny alternativní medicínou bývá mnohem účinnější, když pacient dosud nepodstoupil chemoterapii nebo ozařování. Jeho tělo tak ještě není poničeno radiací nebo zmrzačeno chemikáliemi, jež zdecimovaly jeho imunitní systém.

Přesto však většina pacientů byla lékaři posílána k Johanně Budwigové až poté, co u nich ostatní způsoby léčby selhaly. Její pacienti zpravidla už umírali – nacházeli se v terminálním stavu rakoviny.

I navzdory tomu ale její přírodní léčba vykazovala až 95% úspěšnost, což dalece překonávalo jakoukoliv konvenční metodu léčby. Její metoda byla založena na doplňování mastných kyselin omega 3 a na aplikování léčebné diety.

Gersonova terapie

Max Gerson svou metodu léčby objevil náhodou, když experimentoval s dietami na léčbu migrén. Výsledkem pak byly metody na léčbu TBC i rakoviny. Došel nakonec ke zjištění, že výživa a detoxikace mohou být léčbou na všechny nemoci. Jeho slova, se kterými přišel už před více než 60 lety, jsou varováním, jemuž dodnes nedokážeme věnovat pozornost.

Není možné zbavit naše tělo jedů, když mu nepřestáváme dodávat ve své stravě další a další. To bývá i jeden z hlavních důvodů, proč je rakovina stále na vzestupu.

Ušetřit čas trávený v kuchyni je prima, avšak následky bývají hrozivé. Před padesáti lety bývala rakovina onemocněním vysokého věku. Staří lidé mívali často opotřebovaná játra a proto k nim přicházely nemoci.

Rakovina se u nich objevovala až po 60. roce a bylo to celkem řídké onemocnění. Dnes už to víme všichni – a přesto už téměř každý třetí na ni dnes umírá. Dotýká se to již druhé generace a situace je stále horší.“

Vitamín B17 – Nitrilosid (Laetril)

Biochemik Ernst T. Krebs Jr. také pokládá stravování za rozhodující faktor vzniku rakoviny, ale navíc zdůrazňuje, že v naší stravě nám schází především vitamín B17. Prohlašuje, že národy Hunzů, eskymáků nebo indiánů Hopi, které mívají svou stravu bohatou na tuto složku, nikdy rakovinou neonemocní.

Také se potvrzuje opak – příslušníci těchto etnik, kteří je opustí a začnou jíst běžnou západní stravu, onemocní rakovinou stejně, jako my ostatní.

Závěrem

Dokázali byste si představit budoucnost, ve které by byla praktikována jen holistická léčba? Pacient by v takovém případě byl léčen současně všemi výše uvedenými metodami.

Základem léčby by přitom samozřejmě byla skutečně zdravá strava. Tělu by bylo umožněno, aby se vyléčilo samo – k tomu by mu napomáhaly mastné kyseliny omega 3, vitamín B17, enzymy a hojnost nutrientů, jež by zároveň napomáhaly i jeho detoxikaci, aby se mohlo zbavit všech škodlivých chemikálií, těžkých kovů a patogenů. Celý tento léčebný proces by směřoval k vyléčení a nikoliv k ničení tělesných tkání a k usmrcování pacientů.banner square

Možná bychom si ještě uměli představit budoucnost, ve které by naše potraviny nebyly otráveny pesticidy, herbicidy, ropnými produkty, umělými barvivy, příchutěmi, konzervanty, glutamátem sodným, geneticky modifikovanými plodinami, kukuřičným sirupem, rafinovaným cukrem nebo jeho náhražkami, či trans-nasycenými tuky. A jak říkal Max Gerson, v takových podmínkách bychom rakovině snadno odolávali.

Proto bychom měli co nejlépe zužitkovat vše, co dnes máme k dispozici. Organické potraviny jsou pro to velmi podstatné. Abychom zůstávali zdraví nebo se uzdravili, měla by naše strava obsahovat 80 % čerstvých, syrových organicky vypěstovaných složek – a z toho zeleniny by v ní mělo být více než ovoce. Musíme se vyhnout zpracovaným potravinám a jejich přísadám. A k tomu bychom mělo alespoň 2x ročně absolvovat detoxikační kůry.

Autor: Kali Sinclair

O autorce: Kali Sinclair je textařka pro Green Lifestyle Market a vedoucí editorka pro ekologický Lifestyle Magazine. Kali byla velmi nemocná s autoimunitním onemocněním, a uvědomila si, že konvenční medicína u ní nezabírá. Nakonec obnovila a hlavně zlepšila své zdraví přirozenou cestou. Zajímá se o témata jako jsou přirozené zdraví, otázky životního prostředí nebo lidská práva.


Zdroj: How three naturopathic doctors cured cancerwww.organiclifestylemagazine.com

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

  1. Iva napsal:

    Detoxikační kúry, prosím .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *