Zázračný lidový recept na odstranění vrásek, který potěší i vaši peněženku!

Vrásky jsou pro mnoho lidí noční můrou. Snaží se vymyslet různé způsoby, jak se jich zbavit. Některé z nich jsou draho placené a výsledek je nejistý.

Naštěstí existuje i lidový recept, který vám pomůže odstranit vrásky bez nákladných procedur a přístrojů. Co je to za zázrak?


Tento recept pochází ze středověku, kdy se lidé snažili najít přírodní lék na vrásky. V dnešní době se tento recept opět objevuje a získává stále větší popularitu. Co je tím zázračným lékem? Jsou to bylinky!

Potřebujete:

  • Řebříček
  • Med
  • Rakytník řešetlákový
  • Hřebíček
  • Rozmarýn
  • Olivový olej

Postup:

  1. Smíchejte všechny bylinky v poměru 1:1 a nasypte do menšího hrnce. Přidejte 1 šálek vody a přiveďte k varu. Poté snižte teplotu a nechte bylinky vařit 10 minut.
  2. Smíchejte 1 polévkovou lžíci medu a 1 polévkovou lžíci olivového oleje. Poté přidejte bylinkový vývar a vše důkladně promíchejte.
  3. Směs nechte vychladnout a poté ji nanášejte na obličej každý večer před spaním. Pokud chcete, můžete směs nechat působit na obličeji přes noc.

Tento zázračný lidový recept obsahuje mnoho antioxidantů a vitamínů, které pomáhají odstraňovat vrásky a zlepšovat celkový stav pokožky. Navíc je velmi levný a snadno dostupný.

Mnoho žen, které používají tento recept, vidí výrazné zlepšení již po několika týdnech. Takže pokud hledáte levnou a přirozenou alternativu k drahým krémům proti vráskám, zkuste tento lidový recept. Vaše pokožka vám za to bude vděčná!


 

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *