Jste chronicky unavení? Tento přírodní recept je přesně pro Vás!

recept-na-chronicku-unavu

Akumulace toxinů v krevním oběhu nebo ve střevech je hlavním faktorem způsobujícím chronickou únavu, nadýmání a potíže s oběhovým systémem. Abychom předešli tomuto hromadění toxinů v těle, je důležité pravidelně podstupovat detoxikační kúry.

Existuje však jednoduchý způsob, jak efektivně detoxikovat tělo, a to pomocí speciálního nápoje. K jeho přípravě budete potřebovat pouze česnek a červené víno.

Tento léčivý elixír dokáže pročistit krev, odstranit přebytečný tuk a soli z tělesných tkání a zároveň urychlit metabolismus.

Co budete k přípravě potřebovat:

  • 12 stroužků česneku
  • 0,5 litru červeného vína
  • uzavíratelný džbán

Postup:


Po očištění stroužků česneku je nakrájejte na čtvrtky a umístěte do skleněného džbánu nebo větší sklenice na zavařeniny. Přidejte půl litru červeného vína a důkladně uzavřete džbán. Džbán s nálevem nechte odstát asi 2 týdny. Denně ho dobře protřepejte, aby se ingredience pořádně promísily. Po uplynutí 2 týdnů sceďte víno a přelijte ho do skleněné lahve. Užívejte 3x denně jednu čajovou lžičku nápoje po dobu přibližně jednoho měsíce.

Varování:

Tento elixír je silným prostředkem pročištění a posílení krve. Po užívání po dobu jednoho měsíce je důležité udělat pauzu minimálně po dalších 6 měsíců, než zahájíte další kúru.


Zdroj: Are You Chronically Tired: This Powerful Recipe Is Just For You!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku