Zázračná čínská medicína: Masírujte denně tento bod a výsledky vás okouzlí


sp6_2
V čínské medicíně jedná o extrémně důležitý bod. Nazývá se San Yin Jiao, někdy označovaný také zkratkou SP6. Tento přímo magický bod se nachází na vnitřní straně lýtka na obou nohách. Jeho masáž přináší tělu řadu zdravotních přínosů.

Používá se u mužů i žen, ale zvláště přínosným je pro něžnější pohlaví, protože ony jsou více náchylné na stres, chronickou únavu a nedostatek spánku.

Masírováním bodu SP6 dokáží ženy dokonce i zlepšit svůj vzhled a vyřešit mnohé zdravotní potíže, o kterých si blíže povíme v tomto článku.

Jak najít bod SP6

Před tím, než přejdeme k popisu jednotlivých zdravotních účinků, je třeba si nejdříve definovat přesnou polohu bodu San Yin Jiao.

Pro jeho lokalizaci bodu přiložte 4 prsty nad vnitřní výběžek kotníku tak, jak to znázorňuje úvodní obrázek. Tam by se měla pod kostí nacházet malá jamka.

No a právě v daném místě pod bércem (nosná kost dolní končetiny), se nachází náš hledaný bod SP6, který budeme masírovat.

Kdy masáž provádět

Masáž by se měla opakovat každý den. Je možné ji dělat v kteroukoli denní či noční hodinu, ale nejlepším časem je večer a měla by trvat alespoň 10 minut.

Nyní se pojďme blíže podívat na zdravotní přínosy, které vám masáž uvedeného bodu přinese.

Stabilita trávicího systému

Masáž bodu San Yin Jiao dokáže odstranit nadýmání a vyřešit i mnohé jiné zdravotní potíže s vaším trávicím systémem.

Stimulace vaječníků a dělohy

Masírování tohoto bodu je obzvláště důležité pro ženy, které se snaží otěhotnět, protože stimuluje činnost vaječníků a dělohy.

Pravidelný menstruační cyklus

Masáží bodu SP6 se u žen zlepší menstruační cyklus a také dojde k odstranění nebo zmírnění menstruačních bolestí.

Zlepšení elasticity pokožky

Chcete-li podpořit činnost vaší sleziny, pak pravidelně masírujete bod San Yin Jao. Výsledkem správné funkce sleziny bude i zlepšení elasticity a zdraví vaší pokožky.

Stimulace produkce hormonů a intimní žádostivosti

Masírováním tohoto bodu dokážete vyřešit mnohé hormonální problémy, zvýšit chuť na intimní život a také si dopomůžete k znovuzískání vaší ženské smyslnosti.


Zdroj: Miracle of Chinese Medicine: Massage This Point Every Day The Results Will Delight You

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku