Čínská medicína ženám doporučuje soustředit se na očistu jater. Zde máte důvod, proč je to tak důležité


V moderním světě lidé zažívají vážný nedostatek času. Vždy chybí pár hodin na sport, nedaří se nám vyčlenit si půlhodinku na přípravu zdravé stravy. Odpočinek si zase spojujeme s požíváním alkoholu, procházky vyměňujeme za filmy a domácí oběd za fastfood.

Jedním z negativních následků takového nesprávného životního stylu je i hepatóza nebo tuková dystrofie jater – onemocnění, které se projevuje nadměrným hromaděním tuku v buňkách tohoto orgánu. Pokud symptomem nebudete věnovat náležitou pozornost, v játrech se vyvine zánět, což může vést k nevratným následkům.

Játra a ženský reprodukční systém

V čínské medicíně se játra považují za nejdůležitější orgán, hlavně co se týče ženského organismu. Starověká čínská medicína tvrdí, že prakticky celý ženský reprodukční systém je kontrolován játry. A co na to říká tradiční medicína?

Narušení funkcí ženského reprodukčního systému: neschopnost počít a vynosit dítě, výskyt zánětů a nádorů, a dokonce může vzniknout i rakovina ženských pohlavních orgánů – a toto vše může být následkem poruchy fungování jater!

Ukazuje se, že s postiženými játry nebo jejich nesprávným fungováním, ty hormony, které produkuje ženský organismus, nejsou schopny správně plnit funkci, na kterou jsou určeny. Játra prostě nejsou ve stavu regulovat jejich vstřebávání.

Hormony jsou však i nadále systetizované vaječníky kumulují se v krvi a stimulují tak růst endometrických tkání. Následně se vytvářejí myomy, endometriální hyperplazie, mastopatie, může také vzniknout rakovina v že jakýmkoli ženském orgánu.

Jak však obnovit zdraví jater, tak abyste si ji ještě více nezničily drahými léky? Existují různé způsoby očisty. Tento starobylý čínský recept vám umožní provést mírnou a jemnou detoxifikaci jater, bez jakýchkoliv nepříjemných vedlejších účinků či následků.

Očista jater na domácí půdě

Ingredience

 • 1 PL (polévková lžíce) extra panenského olivového oleje
 • 1 PL čerstvě vymačkané citronové šťávy
 • 0,5 PL nastrouhaného zázvoru
 • 0,5 č. l. rozmačkaného česneku

Příprava a použití

 • Všechny ingredience rozmixujte v mixéru.
 • V receptu není voda, ale v případě potřeby jí trochu použijte.
 • Čtvrtinu této směsi vypijte ihned a zbytek během tří večerů před spaním.

Doporučení na závěr

Důležité! Před očistou jater, dokonce i před tou nejšetrnější se podrobte ultrazvuku, abyste se ujistili, že ve žlučníku nemáte žádné velké kameny.

Pro očistu jater je nutné dodržet určitá pravidla.

 • Jakýkoliv alkohol je během očisty zakázán.
 • Pokud máte předepsané léky, nejdříve je doberte až pak můžete přistoupit k očistě.
 • Ze stravy vynechejte smažená, moučné, uzené jídla a polotovary.
 • Do stravy přidejte čerstvé ovoce a zeleninu, hlavně je třeba jíst okurky, dýni, cuketu a mrkev.
 • Během očisty omezte konzumaci ryb a masa na minimum.
 • Pokud neexistují žádné kotraindikace jděte do koupele a cvičte

Zdroj: Китайская медицина советует женщинам обратить особое внимание на очистку печени. Вот почему это исключительно важно!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

 1. MARIE napsal:

  K TOMUTO NÁVODU SI DOVOLUJI PODOTKOUT, ŽE ŽÁDNÉ JÁTRA SE NEMOHOU OČISTIT BĚHEM 3VEČERŮ. INGRDIENCE JSOU O.K. ALE KŮRA JE POTŘEBA DALEKO DELŠÍ, NEBOŤ JAK SE POMALU JÍTRA ZANÁŠEJÍ,TAK POMALU SE MAJÍ VYČISTIT. MÁM VLASTNÍ ZKUŠENOST, SKUTEČNĚ FUNGUJÍCÍM OČISTA JATER : 1,5 POLÉVKOVÁ LŽÍCE EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ, 1LŽÍCE CITRONOVÉ ŠŤÁVY, 1LŽÍCE MEDU NA ZÁVĚR. RÁNO NALAČNO, MŮŽE SE PÍT VODA , ALE VŠE JINÉ AŽ ZA 20MIN. A TO !!!DENNĚ PŮL ROKU!!! ÚČINEK NA IMUNITNÍ SYSTÉM, KTERÝ JÁTRA OVLÁDAJÍ BYL PŘÍNOSNÝ UŽ V TOM, ŽE 2ROKY ŽÁDNÁ CHŘIPKA,ANGÍNA NEMĚLA ŠANCI, PŘESTOŽE OKOLO MĚ VŠICHNI BYLI ZASAŽENI.
  očista jater na domácí půdě
  Ingredience

  1 PL (polévková lžíce) extra panenského olivového oleje
  1 PL čerstvě vymačkané citronové šťávy
  0,5 PL nastrouhaného zázvoru
  0,5 č. l. rozmačkaného česneku
  Příprava a použití

  Všechny ingredience rozmixujte v mixéru.
  V receptu není voda, ale v případě potřeby jí trochu použijte.
  Čtvrtinu této směsi vypijte ihned a zbytek během tří večerů před spaním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *