Takto Vaše tělo signalizuje, že je váš lymfatický systém nasycený

Podle známého naturopata Valeriu Popa můžeme očistou lymfatického systému detoxikovat všechny orgány. Lymfatický systém obepíná tělo, je třeba si jej představit jako mini kanalizační systém. V těle plní hlavní úkol, protože filtruje a transportuje toxiny z krve a ledvin. Filtruje také bakterie, odumřelé kožní buňky a toxiny.

Potravu, kterou jíme, tělo zpracovává a dodává surovinu, kterou potřebuje, do každého orgánu, ale nespotřebované materiály musí pryč. Důležitá je pravidelná detoxikace, jinak se v těle hromadí toxiny a následkem toho mohou přijít nemoci. Pokud tomu nevěnujeme pozornost, hromadí se toxiny v lymfatických uzlinách, což oslabuje imunitní systém.

Kdo by měl detoxikovat svůj lymfatický systém?

Každý potřebuje vyčistit lymfatický systém, aby se zbavil odpadních látek, které se na něm za ta léta nahromadily. Během detoxikace si můžeme vyčistit všechny orgány. Činnost lymfatického systému může zpomalit příliš mnoho mléčných výrobků, kouření, konzumace alkoholu, léků, ale také virózy a nemoci.

Příznaky pomalého lymfatického systému nasyceného toxiny:

  • Tělo není schopno bojovat s nemocemi.
  • Únava, která po spánku a odpočinku nezmizí.
  • Otok lymfatických uzlin (to může také znamenat vážné onemocnění!)
  • Nadměrné pocení.
  • Alergie
  • Poruchy krevního oběhu.
  • Svědění kůže

Přirozená detoxikace lymfatického systému:

Klystýr

Čaj by se měl uvařit ze 2 litrů vody a 4 čajových lžiček přesličky a s tím by se měl ráno a večer udělat klystýr. Detoxikace trvá 3 dny. Je nutné dodržovat přísná pravidla, po tuto dobu nesmíte jíst jídlo, pouze pít tekutiny. Každý den musíte vypít 2 litry vody, 1 litr čerstvě vymačkané grapefruitové šťávy, 1 sklenici čerstvě vymačkané citronové a pomerančové šťávy a alespoň pár šálků čaje.

Brusinková šťáva

Brusinková šťáva čistí lymfatický systém, ledviny a pomáhá odstraňovat toxiny. Brusinky jsou jedním z nejlepších zdrojů antioxidantů, takže tělo nejen pročišťují, ale také na něj dobře působí. Vysoký je i obsah vitamínu C, takže je i skvělým zdrojem vitamínů. Vyplatí se konzumovat co nejvíce čerstvě vymačkané brusinkové šťávy.

Detoxikační čaj:

  • 2 díly měsíčku
  • 2 díly kozlíku lékařského
  • 2 díly kravského mléka

Sušené bylinky lze zakoupit v bio obchodech. Bylinky dejte do misky a zalijte je hrnkem studené vody. Vařte na mírném ohni půl hodiny. Musíte ho pít 2-3 šálky denně po dobu týdnů. Měsíček lékařský detoxikuje lymfatický systém a pomáhá léčit zánětlivé procesy v kůži. Kozlík lékařský pomáhá detoxikovat lymfatické uzliny, zmírňuje záněty a dobře působí na orgány, pročišťuje krev. Kravské mléko přispívá k pročištění oteklých lymfatických uzlin.


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *