Probouzíte se každou noc v tutéž hodinu? Pak byste měli byste o sobě a vašem zdraví vědět toto

probouzeni se ve stejny casExistuje mnoho znamení, podle kterých můžeme zjistit mnoho věcí o naší osobnosti či o našem zdraví. Hodně toho říká i náš spánek.

Pokud spíme klidně nepřerušovaným spánkem, vše je v pořádku. Co ale pokud máme neklidné noci, během nichž se často budíme? A ještě k tomu, když se každý den budíme v tutéž hodinu? To vám prozradíme hned teď.

Pokud se vám nedaří usnout mezi 21:00 – 23:00

Pokud se vám v rozmezí těchto hodin nedaří usnout a pouze se přehazujete v posteli, je to jednoznačnou známkou toho, že prožíváte v posledním období napětí a máte obavy z dalšího dne. Neváhejte vyzkoušet některou z různých meditací, před spaním si pusťte svou oblíbenou hudbu nebo si dejte uklidňující čaj s medem.

Probouzení mezi 23:00 – 01:00

Podle čínské medicíny znamená probouzení se v rozmezí těchto časů problém se žlučníkem. Může to však znamenat i to, že jste se v poslední době citově zklamali.

Probouzení mezi 1:00 – 3:00

Tato doba je spojena s vašimi játry. Pokud se probouzejte v tomto časovém rozmezí, je to znamení toho, že v sobě skrýváte pocity hněvu. Může vám pomoci sklenice studené vody nebo led, který si přiložíte na chvíli na svá játra. Chlad pomáhá játrům vypořádat se s problémy a vy spokojeně usnete.

Probouzení mezi 3:00 – 5:00

Probouzení se v tomto časovém rozmezí je spojeno s našimi plícemi, což je znamení smutku. Pro návrat spokojeného spánku vyzkoušejte cviky hlubokého dýchání, zatímco se zaměříte na své myšlenky.

Probouzení mezi 5:00 a 7:00

Pokud se probouzíte v tomto časovém úseku, má to spojitost s vašimi střevy, konkrétně s tlustým střevem. Znamená to, že máte emocionální problémy s někým ve vašem okolí. Když vstanete, zkuste se protáhnout s hlubokými nádechy a výdechy. Určitě se vám podaří opět klidně usnout.


Zdroj: If You Wake Up At The Same Time Every Night, It Can Reveal Incredible Things About You

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku