Přiložte si vatu namočenou v alkoholu do pupíku. Zbavíte se kašle, nachlazení a menstruačních bolestí!

Samoléčba je jednoznačně krátkodobé řešení zdravotních problémů. Pokud se jedná o něco vážnějšího, lenivost, nedostatek času a strach nás odrazují od návštěvy lékaře.

Někdy tak neučiníme proto, že tomu nevěnujeme dostatečnou pozornost. Lidové metody k léčbě bolestí nejsou o nic horší, než ty běžné, které již známe.

Ačkoli tato metoda nevypadá nejdůvěryhodněji, funguje na 100%.

Zmírní bolestivé symptomy a pomůže vám přetrpět i to najnepohodlnější období.


Pokud se chcete zbavit zánětu a bolestí, je třeba si vatu namočenou v alkoholu vložit do pupíku. Nejlepší bude, když použijete 50% alkohol.

Jak je to vůbec možné? Čemu může pomoci obyčejná vata namočená v alkoholu?

Na jedné straně, je alkohol účinný při menstruačních bolestech, svírající bolesti břicha, nachlazení, kašli nebo chřipce.

Na druhou stranu, Vás zbaví křečí, bolesti svalů a zmírní zánět v těle. V případě, že máte pocit špatného zdravotního stavu – kašel, zvýšená teplota, namočte si vatu nebo vatový tampon do alkoholu, zbavte se přebytečné kapaliny a vložte do pupíku. Vata by měla těsně přiléhat k pokožce.

Samozřejmě, že existují i ​​jiné způsoby k léčbě kašle. Například mléko s karamelem nebo medem. Vatová metoda mimo jiné odstraňuje záněty a uvolňuje svaly, což je při kašli velmi užitečné.

Pro ještě lepší efekt, je dobré, pokud si vrch omotáte gázou nebo potravinářskou fólií. Při menstruační bolesti je vhodné, pokud na břicho u pupíku použijete menší tlak.


Řekněte o této metodě svým známým, aby i oni věděli, že na světě existují i jiné formy analgetik.

Související 


Zdroj: IT’S INCREDIBLE: PUT THIS IN YOUR NAVEL AND GET RID OF COUGH, COLD, ABDOMINAL AND MENSTRUAL PAIN!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku