Přiložte si vatu namočenou v alkoholu do pupíku. Zbavíte se kašle, nachlazení a menstruačních bolestí!


Samoléčba je jednoznačně krátkodobé řešení zdravotních problémů. Pokud se jedná o něco vážnějšího, lenivost, nedostatek času a strach nás odrazují od návštěvy lékaře.

Někdy tak neučiníme proto, že tomu nevěnujeme dostatečnou pozornost. Lidové metody k léčbě bolestí nejsou o nic horší, než ty běžné, které již známe.

Ačkoli tato metoda nevypadá nejdůvěryhodněji, funguje na 100%.

Zmírní bolestivé symptomy a pomůže vám přetrpět i to najnepohodlnější období.


Pokud se chcete zbavit zánětu a bolestí, je třeba si vatu namočenou v alkoholu vložit do pupíku. Nejlepší bude, když použijete 50% alkohol.

Jak je to vůbec možné? Čemu může pomoci obyčejná vata namočená v alkoholu?

Na jedné straně, je alkohol účinný při menstruačních bolestech, svírající bolesti břicha, nachlazení, kašli nebo chřipce.

Na druhou stranu, Vás zbaví křečí, bolesti svalů a zmírní zánět v těle. V případě, že máte pocit špatného zdravotního stavu – kašel, zvýšená teplota, namočte si vatu nebo vatový tampon do alkoholu, zbavte se přebytečné kapaliny a vložte do pupíku. Vata by měla těsně přiléhat k pokožce.

Samozřejmě, že existují i ​​jiné způsoby k léčbě kašle. Například mléko s karamelem nebo medem. Vatová metoda mimo jiné odstraňuje záněty a uvolňuje svaly, což je při kašli velmi užitečné.

Pro ještě lepší efekt, je dobré, pokud si vrch omotáte gázou nebo potravinářskou fólií. Při menstruační bolesti je vhodné, pokud na břicho u pupíku použijete menší tlak.


Řekněte o této metodě svým známým, aby i oni věděli, že na světě existují i jiné formy analgetik.


Zdroj: IT’S INCREDIBLE: PUT THIS IN YOUR NAVEL AND GET RID OF COUGH, COLD, ABDOMINAL AND MENSTRUAL PAIN!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku