Babiččiny tajné bylinkové recepty na boj proti nachlazení – Užijte si zdravé tělo bez kašle a rýmy!

Nachlazení může být nepříjemné v každém ročním období, ale tajné bylinkové recepty od babiček vám mohou pomoci překonat tyto příznaky bez použití škodlivých chemických léků.

Tyto bylinky jsou k dispozici v každé domácnosti a pomáhají tělu bojovat proti nachlazení.

Echinacea

První bylinkou, kterou byste měli vyzkoušet, je echinacea. Tento bylinný lék zvyšuje imunitu a podporuje obranyschopnost těla. Echinacea můžete užívat jako čaj nebo doplněk stravy.

Tymián


Další účinnou bylinkou je tymián. Tento aromatický bylinný lék má protizánětlivé účinky a může pomoci uvolnit dýchací cesty. Můžete si udělat tymiánový čaj nebo si ho přidat do jídla.

Slézový kořen

Pokud máte suchý kašel, může vám pomoci slézový kořen. Tento kořen má protizánětlivé a uklidňující účinky, které pomáhají uvolnit dýchací cesty a snížit dráždění v krku.

Česnek

Jinou možností je česnek, který má antivirové a antibakteriální účinky. Můžete ho přidávat do jídel, nebo si z něj udělat česnekový sirup, který pomáhá při kašli a rýmě.

Další bylinky

Další bylinky, které byste měli zahrnout do svého jídelníčku, jsou máta a zázvor. Tyto bylinky mají protizánětlivé účinky a pomáhají uvolnit dýchací cesty.

Takže neváhejte využít těchto tajných bylinkových receptů od babiček, abyste se vyhnuli nachlazení a užili si zdravé tělo.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *