Máte podbradek? S tímto 5 minutovým cvičením se ho definitivně zbavíte

dvojita brada-5 minut cviceniKaždá žena touží po krásném těle a obličeji, který může každý den vystavovat na obdiv. Některé ženy však trápí jedna nepříjemná věc, která přichází s postupem přibývajících let i s přibíráním na váze, je jím podbradek.

Pokud vás tato neesteticky vyhlížející kůže trápí, přečtěte si dnešní článek, poradíme vám, jak se podbradku rychle zbavit.

Proč se vám tvoří podbradek?

Krk a čelist má celkem 35 svalů. Pokud je pravidelně neprocvičujete, svaly slábnou, stejně jako zbytek těla. Je to způsobeno nečinností, stresem či špatnou výživou, tuk se tedy hromadí i v této části těla. S naším cvičením byste se měli postupnými kroky podbradku zbavovat.

Zbavte se podbradku

Na cvičení, díky kterému se podbradku zbavíte, vám bude stačit 5 minut denně. Základem cvičení jsou 4 kroky, které byste měli denně opakovat celý týden. Nic víc než své tělo k tomu potřebovat nebudete. Nemusíte se tedy bát žádných výdajů za speciální ošetření.

1. krok: Před zahájením cvičení byste si měli krční část protáhnout pomalými pohyby, nahoru a dolů, z jedné strany na druhou po dobu alespoň 1 minuty.

Poté budete krásně protažení a můžete začít s cvičením na postupné odbourání podbradku.

2. krok: První cvičení se zaměřuje na svaly, které otevírají a uzavírají ústa. Otevřete ústa a držte je po dobu 12 sekund ve stejné poloze.

Cvik 3 krát opakujte

3. krok: Druhý krok působí na svaly na krku. Otočte hlavu a řekněte AEIOU.

Tento cvik 5 krát opakujte.

4. krok: Nyní si lehněte na záda a pomalu zvedněte hlavu k hrudníku. Zůstaňte v této poloze po dobu 10 sekund a pak chvíli odpočívejte.

Toto opakujte nejméně 3 krát.

Výsledky cvičení budou viditelné již za 7 dní a vy se budete cítit lépe a budete krásnější. Nezapomeňte ale i na pravidelné cvičení a zdravou stravu.


 Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *