Lékaři, kteří ve vakcínách objevili rakovinné enzymy, byli všichni zavražděni

povinne ockovaniNení tomu tak dlouho, co reportér Neon Nettle přinesl reportáž o epidemi vražd lékařů, z nichž většina z Floridy v USA. 

Všechny z těchto obětí měly jedno pojítko – objevili, že do vakcín určených pro lidi se přidává enzymatická bílkovina nagaláza.

Co je nagaláza a co způsobuje?

Nagaláza je látka, která v těle brání tvorbě a využití vitaminu D, který představuje hlavní obranný mechanismus těla na usmrcování rakovinných buněk.

Podle portálu Thebigriddle.com, je nagaláza také bílkovina, kterou vytvářejí všechny rakovinné buňky a ve velkém množství se vyskytuje i u autistických dětí. A oni toto přidávají do vakcín!

V těle působí tak, že zabraňuje využití vitaminu D, který je nezbytný pro prevenci obou onemocnění, čímž v podstatě deaktivuje imunitní systém. Kromě toho je známo, že nagaláza vyvolává také cukrovku typu 2.

Co se tedy vlastně stalo?

Oni neodstranili tyto lékaře proto, že objevili lék na rakovinu (čímž by ohrozili zisky onkologického průmyslu) nebo, že dokázali vyléčit autismus.

Ne, oni uvedené lékařů zavraždili proto, že zkoumali a našli důkazy o tom, že vakcíny, které vstřikují do našich nevinných dětí, způsobují současnou epidemii rakovinových a autistických onemocnění.

A to vše se děje vědomě a účelově! Lékaři, které zavraždili, úzce spolupracovali a připravovali se, že se svými zjištěními brzy vyjdou na veřejnost.

Jedy ve vakcínách a depopulace

Oni nejprve schválili zákony, že očkování je povinné a všechny děti ho musí podstoupit. Pak vyrobili vakcíny, které pomalu, ale jistě usmrcují.

Myslí si, že je to fér v rámci hesla “přežijí jen ti nejodolnější”. Toto je jejich mentalita. Tito lidé nemají duši.

Dr. Ted Bröer to celé podrobně vysvětlil ve své zprávě The Hagmann & Hagmann Report odvysílané v televizní show.

Nicméně trvalo to přes hodinu, dokud byl schopen to dostat do vysílání, protože jejich původně 3 hodinová show byla náhle přerušena. Pokaždé, když se ji pokoušeli obnovit, byly odpojování. Dokonce i jejich počítačové servery byly napadeny a odstaveny.

Nakonec se telefonické spojení do televizní show přece jen podařilo obnovit a po hodině již probíhající show byli schopni s moderátorem v rozhovoru pokračovat.

První věc, kterou Dr. Broer řekl byla: “V žádném případě nemám sebevražedné sklony.”

Během rozhovoru byl velmi nervózní. Hlavně tehdy, když vypovídal o těchto věcech, o kterých měl dobře informace. Obával se, že bude umlčen ještě předtím, než bude mít možnost své znalosti veřejně prezentovat.

Závěr

Jde o jedny z nejdůležitějších informací, jaké jsme kdy slyšeli. A dozvědět by se o tom měli všichni, hlavně rodiče dětí s povinným očkováním.

Pokud máte takové přátele nebo známé, určitě s nimi tuto informaci sdílejte.


Zdroj: Doctors Who Discovered Cancer Enzymes In Vaccines All Found Murdered

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

  1. 25 napsal:

    Dotaz – proč nejde dělat tisk z vašich stránek??
    To je záměr nebo technciký nedostatek??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *