Když zjistíte, proč naše babičky vždy skladovaly česnekové slupky, začnete to dělat také


Až zjistíte, proč naše babičky vždy skladovaly slupky z česneku, začnete to dělat také.Je úžasné, jaká léčiva pro nás příroda nabízí. Bohužel, ne vždy o tom máme dostatečné znalosti a raději sáhneme po lécích s rychlým účinkem.

Neměli bychom zapomínat na dary přírody, které nám mohou zlepšit zdraví, celkový stav organismu a v neposlední řadě i vzhled.

Dnes vám řekneme něco o česnekových slupkách. Obsahují unikátní látku – bioflavonoid quercetin, který je známý svým efektem proti stárnutí. Patří mezi vzácné skupiny vitaminů P, posiluje regeneraci tkáně a chrání tělo před toxiny.

Jak konzumovat slupku z česneku

Léčivý extrakt

Ujistěte se, že na slupkách nejsou žádné stopy po škůdcích, jsou čisté a lesklé. Nejdříve se musí vysušit a následně rozdrtit na prášek pomocí mlýnku na kávu. Pomleté ​​slupky přesypte do skleněné nádoby s uzavíratelným víčkem.

Pro přípravu extraktu si 1 PL prášku zalijte 250ml vroucí vody, přikryjte a nechte přes noc odstát. Nápoj si rozdělte na polovinu a během dne vypijte všechno. Tento postup praktikujte 1 měsíc, pak si dejte přestávku v délce 10 dní a opět opakujte. Pomůže vám normalizovat fungování ledvin, srdce, zvýší vaši imunitu, odstraní toxiny a omladí.

Čínský homeopatický lék

Elixír mládí byl díky česnekovým slupkám známý v Číně už před 5000 lety, dokazují to i nalezené starověké hliněné tabule. Recept: 4 hrsti slupek zalijte 1 litrem horké vody (ne vařící!) A nechte přes noc odstát. Pijte 4 sklenice denně podle následujícího schématu: muži od 10. do 20. dne v každém měsíci a ženy od 20. do 30. dne. Přestávka mezi pitím: 1-2 měsíce.

Prášek proti průjmům

Pomleté ​​slupky dokáží rychlým způsobem odstranit poruchy trávicího systému. Zastavte silný průjem: 1 lžičku prášku zapijte libovolným množstvím vody. Dávejte si však pozor, protože dlouholetá konzumace slupek může vést k zácpě.

Kontraindikace

Česnekové slupky by neměly konzumovat těhotné a kojící ženy a také děti do věku 12 let. Pozor by si měli dát i lidé trpící cukrovkou, nízkým tlakem a chronickým onemocněním zažívacího ústrojí.

Věříme, že další dávka česnekových slupek už neskončí v koši, ale uskladníte si je na poličce v kuchyni. Tento skvělý produkt z přírody by neměl zůstat bez povšimnutí ani vaší rodiny, proto s nimi sdílejte tyto důležité informace!


 

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *