Džus na zhubnutí líným způsobem – a funguje překvapivě výborně

med-a-skorica-na-chudnutieV dnešním článku vám prozradíme jeden líný způsob jak zhubnout. Jde o recept, který dokáže spálit kalorie, i kdybyste nic nedělali, pouze seděli za počítačem. 

Je založený na tom, že zvyšuje míru bazálního metabolismu. To vám umožní bez přílišného úsilí shodit nějaké ty kilogramy navíc.

Pro tento recept budete potřebovat následující ingredience: 

  • 2 čajové lžičky medu
  • 1 čajovou lžičku skořice
  • 1 sklenici (přibližně 2,5 dcl) vody

Postup přípravy

1) Vždy dodržujte poměr 1 čajové lžičky skořice na 2 čajové lžičky medu a 2,5 dcl vody pro případ, pokud byste si chtěli připravit větší množství džusu najednou.

2) Převařte vodu.

3) Skořici zalijte vroucí vodou, překryjte víčkem a nechte louhovat, dokud je voda tak teplá, že se už dá pít.

4) Přidejte med a nápoj promíchejte. Nikdy nepřidávejte med, dokud je voda příliš horká. Jinak v něm zničíte důležité enzymy a jiné nutriční látky.

5) Vypijte polovinu nápoje těsně před spaním. Druhá polovina by se měla v uzavřené nádobě nebo láhvi uskladnit v chladničce a vypít hned ráno po probuzení. Ráno nápoj znovu nepřihřívejte!

Pár důležitých rad na závěr

Do tohoto nápoje již nepřidávejte žádné další ochucovadla nebo jiné přísady. Bude fungovat jen tehdy, pokud dodržíte to, že ho budete pít vždy jen na prázdný žaludek. Proto raději po 18:00 hodině už nic nejezte, aby se vám stihl do času spánku žaludek vyprázdnit.

Skořici použijte ceilonskou – ta, na rozdíl od běžné čínské, nemá při konzumaci ve větším množství nežádoucí účinky. Sehnat se dá například v bio-sekci supermarketech Fresh či obchodech se zdravou výživou.


Zdroj: Lazy Way to Lose Weight Juice

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *