6 cviků pro váš dokonalý zadeček

6-kozacky vypadVšechny ženy touží po krásně tvarovaném těle a obzvláště po hezkém zadečku. Na internetu najdete zajisté mnoho cvičení, které se zaměřují na oblast hýždí, ale často bývají velmi složitá.

Pokud neustále hledáte nenáročná cvičení, která lze snadno provádět i z pohodlí vašeho domova, vaše hledání je konečně u konce. Představíme si 6 cviků, které jsou jednoduché, praktické a hlavně velmi účinné.

Pokud budete tyto cviky cvičit pravidelně, zanedlouho se dostaví vytoužené křivky.

Step-up

6-stepupTento druh cvičení nejvíce doporučují výživoví poradci, lékaři a trenéři. Svou oblibu si získal díky rozpohybování všech svalů na těle. Díky němu budete hubnout a zároveň posilovat.

Vše, co na cvičení potřebujete, je vyvýšená plošina. Položte jednu nohu na plošinu a u druhé nohy zvedněte koleno co nejvýše, jak vám tělo dovolí.

Toto cvičení opakujte v tempu střídavě na obě nohy, minimálně však 10 minut.

Prkno

6-prknoPoložte se na podložku na zem do takzvaného prkna, kdy se opíráte o předloktí, nohy jsou natažené na špičkách a vaše bedra a zadeček v jedné rovině. Důležité je si udržet pevný střed těla, aby nedocházelo k propadnutí těla v bederní části.

Poté nazdvihněte jednu nohu a v tempu kmitejte nahoru a dolu po 15 opakování. To samé opakujte i na druhou nohu.

Mimochodem, podrobně jsme se tomuto cviku věnovali v tomto článku.

Most

6-mostPoložte se na podložku, tentokrát na záda. Kolena ohněte do pravého úhlu a snažte se nadzvedávat váš zadeček co nejvýše.

Toto cvičení opakujte 10 krát po 2 sériích.

Hluboké dřepy

6-hluboky drepPro dokonalý zadeček jsou dřepy nutností. Postavte se na šíři vašich boků a snažte se dřepnout co nejníže.

První den cvičte 10 dřepů a poté pomalu navyšujte.

Kozácké výpady

6-kozacky vypadPostavte se s nohama rozkročenými více, než na šíři ramen, a snažte se všechnu svou váhu přenést na jednu nohu tak, abyste s ní šli do dřepu. Přitom pomalu vytočte druhou nohu, aby špička směřovala nahoru.

Toto cvičení nedělejte příliš rychle, zaměřte se spíše na správné provedení.

Provádějte 2 série po 10 opakování na každou nohu.

Fire hydrant

6-fire hydrantTento poslední cvik je na tvarování zadečku nejefektivnější, jelikož se zaměřuje na nejmenší svaly na nohou. Začněte na podložce v pozici psa. Máte natažené ruce, rovná záda a pokrčená kolena, o která se opíráte.

S pokrčeným kolenem zvedejte nohu do strany, nezapomeňte ale držet zpevněné tělo.

Tento cvik opakujte 5 krát v několika sériích.

Závěr

Je prokázáno, že tento soubor cvičení krásně tvaruje vaši postavu, především váš zadeček. Pokud budete tímto způsobem cvičit pravidelně, alespoň třikrát týdně, a dodržovat zdravý způsob stravování, výsledky budou viditelné během jednoho měsíce. Neváhejte a začněte s cvičením ještě dnes.


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *