11 příznaků toho, že jste energeticky vysávání lidmi kolem vás

energetically_drainedZákladem bytí mnoha lidí je živení se energií jiných. K tomu, abyste byli schopni se pohybovat v jakékoliv dimenzi, potřebujete energii. Všechny lidské bytosti vyžadují energii, aby existovaly a, aby dokázaly cokoli dělat.

Když mluvíme o energetických upírech, nemyslíme tím klasické upírů z filmů, kteří sají krev.

Odkaz na upíry používáme jako výraz pro označení nedobrovolného odčerpávání životní energie ze živých bytostí a to buď ve fyzické nebo nefyzické rovině, tedy na všech úrovních – fyzické, emocionální, mentální a duševní.

Někdy se to označuje i jako psychický útok. Nicméně psychický útok je trochu něco jiného a dokáže vyvolat ještě více mizérie než energetické upírství.

Rozdíl mezi fyzickým a nefyzického upírstvím

Než přejdeme k samotné podstatě článku, je třeba si definovat, co je to fyzické a co ne-fyzické upírství.

Fyzičtí upíři jsou lidé. Někteří lidé se nedokáží sami přenášet životem, aniž by vysávali energii od jiných.

Mohou mít fyzickou, emocionální nebo mentální poruchu, která je vyčerpává, proto si ji potřebují doplňovat. Ve většině případů se nejedná o úmyslné vysávání energie druhých.

Energetický upír může být kdokoliv – přítel, kolega v práci, vaše děti, jiní rodinní příslušníci, intimní partneři, náhodná známost, skupinová setkání či jiní lidé.

Nefyzičtí upíři jsou bytosti z neviditelného a nehmotného světa kolem nás. Tito obvykle mají úmysl krást a využívat naši energii. To je hlavní způsob, jak přežívají.

Energii vysávají například vytvořením dětské nebo dospělé fyzického či sexuálního trauma, závislosti, úrazu, extrémního strachu či krátkých období extáze.

Dalšími způsoby jsou vysloveny či nevyslovené dohody ve fyzickém i nefyzického světě, v tomto či předešlých životech nebo společné dohody s jinými.

Často jde o oportunisty, kteří se přisají na zdroje již využívané na odsávaní energie druhými lidskými bytostmi. Čili půjde o dvojnásobné parazitů pro ty, kteří jsou jejich oběťmi.

Příznaky energetického upírství

Nyní se už však pojďme podívat na příznaky, že jste se stali obětí energetického upíra:

1. Cítíte se vyčerpaní poté, co jste se ocitli v něčí přítomnosti nebo po telefonickém rozhovoru s takovou osobou. Vaše energie je odsávaná hlavně tehdy, když někdo říká “na vás”, místo “s vámi”.

2. Pokoušíte se někam zapadnout. Jde o situace, kdy se musíte smrštit, abyste zapadli do nějaké skupiny či kolektivu, aby vás tam měli rádi a akceptovali vás.

3. Cítíte se doma vinni kvůli tomu, že nejste tím, kým vaše rodina chce, abyste byli. Případně, pokud máte pocit, že toho pro rodinu neděláte dost.

4. Pokud jste člověkem, který na všechno řekne “ano” a proto za vámi lidé rádi chodí, respektive, jste jako rohožka, která pro druhé vždy udělá, co chtějí, i když to sami nechcete. A vy z toho občas až šílíte, protože víte, že jste manipulováni, ale nic s tím neděláte.

5. Když mají intimní styk dva partneři, kteří se vzájemně nelíbí nebo nejsou spolu rádi.

6. Pokud chcete ukončit vztah, ale zdá se, že to nemá konce. Vládne vám zmatek a neexistuje jasná mysl, protože dochází k vysávání energie. Nedokážete najít cestu ven, případně si nejste jisti, zda cesta ven vůbec existuje.

7. Účastníte se nebo podporujete drama. Jde o obrovský vysavač energie.

8. Pokud se nacházíte v situaci zneužívání. Narcistické osobnosti jsou známí energetičtí upíři, kteří berou, ale nedávají.

Obtěžují druh, ať už fyzicky nebo psychicky, znevažují, matou a obecně vytvářejí špatnou atmosféru. Uvíznutí v energetické pasti s narcisy vyžaduje hodně úsilí a námahy se osvobodit a utéct.

9. Vyznávání guru, celebrity nebo jiných fyzických či nefyzických bytostí mimo vás. V těchto případech se vaše energie úmyslně směřuje mimo vás.

Je v pořádku číst knihy a následovat někoho kvůli více znalostem, ale pokud zajdete dál, může to být pro vás škodlivé.

10. Pokud vám někdo důležitý ve vašem životě říká, že nedokáže bez vás žít nebo, že neví, jak bez vás žít, či používá známou větu: “Kdybys mě miloval, pak by si pro mě udělal …”.

11. V případě, že pociťujete chronickou únavu a bez ohledu na to, jak mnoho zdravých nápojů, jídla, doplňků stravy nebo cvičení provádíte, stále máte málo energie.

V těchto případech je vhodné zkontrolovat, zda není přítomna i fyzická příčina únavy, jako například přemnožení kvasinkové infekce Candidy. Obojí může významně odčerpávat energii.

Závěr

Pokud se nacházíte v některé z výše popsaných situaci, příčinou může být energetické upírství. Proto to nikdy nezanedbejte a usilujte to vždy včas řešit.


Zdroj: 11 WAYS TO KNOW YOU ARE BEING ENERGETICALLY DRAINED BY THOSE AROUND YOU

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku