Zjistěte, co vypovídá délka prstů o vaší povaze a charakteru. Sedí?

Zřejmě jste nevěděli o tom, že délka vašich prstů dokáže vypovídat i o vaší povaze a charakteru. 

Porovnejte si délku svého ukazováčku s prsteníčkem a přesvědčte se, zda se to shoduje s některými vašimi osobnostními vlastnostmi.

Úvodní obrázek znázorňuje 3 varianty délek prstů označené písmeny A, B a C. porovnejte si nejprve, který případ jste vy a pak si přečtěte jeho význam.

A)

Říká se, že lidé, jejichž prsteníček je delší než ukazováček, jsou velmi hezcí na vzhled. Vyzařují charisma, které je pro ostatní neodolatelné. Kromě toho jsou mnohem agresivnější a rozhodnější. Nemají problém podstoupit i velké riziko.

Jsou pro ně typické následující profese:

  • voják
  • technik
  • inženýr
  • šachový hráč
  • a podobně

Tyto osoby jsou velmi dobré i v luštění křížovek. Vědci také objevili, že lidé s delšími prsteníčky vydělávají více než jejich kolegové s prsteníčky kratší délky.

B)

Lidé s delšími ukazováčky než prsteníčky mají silné sebevědomí.bČasto jsou narcističtí a arogantní. Upřednostňují klid a nemají rádi, když je ve volném čase někdo vyrušuje. Když dojde na vztahy, nejsou tím typem lidí, kteří by udělali první krok. Na druhé straně však vždy uvítají a přijmou pozornost, které se jim dostane.

C)

Osoby, které mají délku prsteníčku i ukazováčku stejnou, jsou mírumilovné, milující. Cítí se však nepohodlně v situacích, kdy se ocitnou uprostřed nějakého konfliktu. Tito lidé jsou dobře organizováni a chtějí s každým dobře vycházet. Další jejich charakteristikou je, že ve vztazích se snaží být vůči svému partnerovi věrní, plní něhy a pečliví.


Zdroj: See How Your Fingers Length Reveals Your Personality!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *