Zbavte se bolesti sedacího nervu pomocí této jednoduché 10minutové metody


Sedací nerv je nejdelším svalem v těle. Často jej může postihovat zánět sedacího nervu nebo lidově ischias. Najdete jej v zadní části vašeho těla, začíná od hýždí a jde dolů, po celé délce nohy a končí ve spodní části.

Bolesti sedacího nervu mohou být velmi silné a mohou vystřelovat ze zad do vnější strany stehna a nohy až do chodidla, což může být do důsledku velmi traumatizující.

Může změnit váš každodenní pohyb, běžné úkony, váš život může být změněn právě touto bolestí. Tato bolest se projevuje jako pocit těžkých nohou, brnění či necitlivost. Může zasahovat také do pohybů a sezení.

Jak se této bolesti zbavit jsme se věnovali již v jednom z našich předchozích článků. Než se k naší uvolňující metodě dostaneme, pojďme si zopakovat pár základních informací o sedacím nervu – taky nazývaném ischias

Zánět sedacího nervu – nejdůležitější informace

Zánět sedacího nervu doprovází bolest v různé intenzitě. Ta závisí to hlavně na samotné příčině. Bolest je také individuální, ale v žádném případě nejde o nic příjemného, je tedy důležité začít se zajímat o to, jak si co možná nejrychleji pomoci od této nepříjemné bolesti. Bolesti se například zhoršují, když se předkloníte, zakašlete nebo kýchnete.

Příčin je hned několik, může to být například výhřez meziobratlové ploténky, prudké otočení, degenerativní změna páteřních struktur, fyzické přetěžování svalů, napětí svalstva v důsledku vnitřního napětí. Léčba může probíhat různě, klidem na lůžku, trakcemi bederní páteře, zábaly a podobně. Když to nezabere, může se také přistoupit k operaci.

Lékaři navíc předepisují také medikamenty, které pomohou poskytnout rychlou a účinnou úlevu. Ta je však jen dočasná, nemá trvalý charakter. Lepší je využít přírodní řešení, takové, které vám pomůže dlouhodobě a celkově. Pomůže ochránit nerv před zánětem, tlakem a také před bolestí.

Přírodní metoda na potlačení bolesti sedacího nervu

Tato rychlá metoda vám v 10 minutách může pomoci vyřešit váš problém. Je jednoduchá a hlavně je přírodní! její účinnost se odvíjí od toho, v jakém stádiu váš stav aktuálně je. Postupujte proto pečlivě. Jde o léčbu, kterou můžete aplikovat deset minut před spaním.

Ingredience

 • 1 litr jablečného octa
 • hrst mořské soli
 • voda

Postup

 • Vezměte lavor nebo jinou vhodnou nádobu a nalijte do ní deset litrů dostatečně horké vody.
 • Do této vody přidejte hrst mořské soli a jeden litr jablečného octa.
 • Vše míchejte, dokud se sůl zcela nerozpustí.
 • Nohy ponořte do lavoru a nechejte je tam, dokud voda úplně nevychladne.
 • Následně nohy vytáhněte a osušte.
 • Lehněte si do postele a ujistěte se, že vaše nohy zůstanou v teple po celou noc.
 • Zakryjte je pořádně přikrývkou.

Doporučení

Když se ráno probudíte, nezůstávejte bosí. Nechoďte po zemi bosí a raději si nasaďte ponožky nebo pantofle. Budete-li tuto léčbu podstupovat, ucítíte úlevu od bolesti už od první aplikace. Je-li to nutné, opakujte tento proces každý den, až bolest úplně vymizí.


Zdroj: Successfully Relieve Sciatic Nerve Pain With This Simple 10-Minutes Method

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

 1. Milan napsal:

  “Když se ráno probudíte, nezůstávejte bosí.” –blbost. Chodit bosky je to nejlepší co můžete pro své zdraví udělat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku