Tohle se stane až do rohu místnosti umístíte sklenici vody s octem a hrubou solí


Pokud máte pocit, že vašim domovem prochází negativní energie a emoční nerovnováha, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Existuje mnoho způsobů, jak s tímto problémem poradit. My si dnes představíme ten jeden z nejjednodušších, který vás nebude stát skoro nic.

Pro vyčištění negativní a obtěžující energie je nutno postupovat jasně a bez různých rozptýlení. Vypněte televizi, počítač a další elektro výrobky. Je důležité čistit energie v klidu a pohodě. Během samotného čištění je dobré si vizualizovat, jak tyto energie z vaší domácnosti postupně mizí. Je nutno být konkrétní, aby u vás doma zůstala dobrá energie nenarušená.


Čistit nemusíte jen domácnost, ale například také pracovní prostor. Ten by měl být čištěn pravidelně, aby se v něm neusazovaly negativní energie, které vám mohou znepříjemňovat práci. Vždy je dobré dát na svůj pocit, pokud si myslíte, že je dobré čistit místnost nebo místnosti od negativní energie, pak do toho.

Kdy je dobré odstranit negativní energie?

  • Stěhujete-li se do nového místa a potřebujete odstranit všechny negativní a narušující energie a emoce po předchozích nájemnících.
  • Stejný důvod je i vaše nová kancelář.
  • V případě, že je někdo z vaší rodiny nemocný aby se rychleji uzdravil.
  • Negativní energií mohou být zatíženy rovněž starožitnosti, umělecká díla a vše, co je ručně vyrobeno.

Obnova rovnováhy

Negativní a škodlivá energie do vaší domácnosti proniká po celou dobu. Můžete si jí do bytu vpustit neúmyslně.

Vyzkoušejte tento jednoduchý rituál na její odstranění z vaší domácnosti. Jedná se o čisticí rituál, který vám pomůže obnovit a udržet v domě pozitivní energii ve vašem domově. Spousta odborníků se domnívá, že jde o velmi účinný způsob. Nyní jej můžete vyzkoušet i vy.

Co budete potřebovat:

  • Vodu
  • Ocet
  • Hrubou sůl
  • Průhlednou sklenici

Jak postupovat:

Vezměte sklenici a a nelejte do ní vodu. Přidejte ocet a hrubou sůl.

Následně sklenici umístěte do rohu čištěného prostoru.

Tento jednoduchý trik pomůže odstranit negativní energii a emoce. Vaše domácnost si pak udrží příjemnou harmonii a klid.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *