V jednoduchosti je síla: Jak díky soli zastavit migrénu doslova za okamžik

Lidé trpící migrénou mají často problém najít způsoby, jimiž by silným bolestem hlavy ulevili.

Takové bolesti nejsou žádný žert, nejednou dokážou zruinovat celý den, během kterého se člověk cítí úplně na nic. 

Jejich nejhorší vlastností je, že na některé typy migrén běžně analgetika nezabírají.
Máme však pro vás dobrou zprávu: Existuje něco, co poskytuje při migréně výraznou pomoc a zároveň je to i velmi levné.

Využití soli pro expresní úlevu od bolesti

Jako člověk, co trpí migrénami, jsem vyzkoušela každý způsob, o kterém jsem věděla, četla nebo slyšela, abych zastavila bolest, případně ji alespoň zmírnila. Bolest, kterou způsobuje migréna, dokáže změnit váš den na úplnou pohromu.

Po mnoha neúspěšných pokusech jsem naštěstí narazila na jeden recept, který u mě velice spolehlivě funguje. A nejlepší na tom celém je, že nemusím už ani užívat běžné léky proti bolesti.

Pokud se i vy rozhodnete pro tento recept se solí, je tu pár věci, které byste měli vědět. Jelikož budete užívat sůl, ať je to ta nejkvalitnější sůl na světě. Jmenuje se Himalájská krystalická sůl.

Je vědecky dokázáno, že je nejlepší kvůli svému bohatému obsahu minerálů, stopových prvků a elektrolytů.Věda dnes zná 118 chemických prvků. Tato sůl jich v sobě obsahuje až 84, takže teď už tušíte proč je nejlepší.

Co tento druh soli dělá je, že snižuje intenzitu bolesti a zároveň posiluje váš imunitní systém vyrovnáváním produkce hormonu serotoninu. To také zlepšuje vaši energetickou úroveň.

Kromě toho, dalším přínosem této soli je, že zvyšuje koncentraci elektrolytů v těle. Himálajská sůl je obvykle růžové barvy a koupit si ji mžete v mnoha obchodech se zdravou výživou.

Recept

Celý postup přípravy je velmi jednoduchý.

 • Jednoduše vezměte přibližně 2 až 3 dcl sklenici s čistou vodou a nasypte do ní přibližně 1/2 až 1 čajovou lžičku himálajské soli.
 • Do toho vymačkejte šťávu z poloviny jednoho citronu.
 • Dobře promíchejte, aby se veškerá sůl ve vodě rozpustila a následně nápoj vypijte. Bolest hlavy by měla za okamžik (obvykle do pár minut) ustoupit.

Zdroj: Stopping A Migraine With Salt In A Second

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Počet komentářů: 2

 1. Marie napsal:

  Tak u mě to nefunguje !

  • Halli napsal:

   Jsem od 2 v bolestech až teď se to uklidnilo jsem nadopovanej prášky ( Doreta ) .odpoledne jsem měl taky bolesti od 14. H. Do 18.h. šílení šílení a šílený !!! Sůl už jsme taky zkoušeli na prd . Jsem po ozařování Gama nožem 2 měsíce ještě horší než dříve ale pak to na 4 měsíce ustálo na 1 týdně!!! Úžasný !!! Ale !! Posledních pár dní jsem zase v bolestech každý den na 4 -8 hodin. 🙁 je mi 30 let a trpím na to od 7 . Všechno co jsme zkoušeli nepomohlo jediný ten Gama nůž mi to aspoň na chvilku uklidnil. Proces bolestivý navrtání ocelové konstrukce na lebku je dost nepříjemný ale ty bolesti co mám cca. Denně to hravě vyrovnají… gama nůž sám o sobě nebolí vůbec o tom nevíte. Kdyby někdo věděl jak od bolestí aspoň trošku ulehčit dejte prosím vědět na gmail budu vděční za jaké koliv rady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *