Tento přírodní nápoj vám dokonale posílí imunitu a detoxikuje játra


Jistě si vzpomínáte, že jste v dětství před spaním pili sklenici horkého mléka, což vám pomohlo rychle usnout. Nyní vám přinášíme recept na podobný nápoj, který před spaním uklidní vaše tělo i mysl a poskytne vám celou řadu výživných látek.

Směs kurkumy, zázvoru, pepře a kokosového mléka tvoří velmi chutný, voňavý a zdravý nápoj, který si můžete osladit syrovým medem. Tato kombinace pomůže léčit váš stres, úzkost a usnadní vám rychlejší usínání.

Ale nejen to, tato směs má i další pozoruhodné účinky: působí přes noc a detoxikuje váš systém od toxických látek a nebezpečných chemikálií, obnovuje vaši rovnováhu a celkové zdraví.

Léčivé účinky složek

Kurkuma je neuvěřitelně účinné přírodní koření, které se používá již tisíciletí pro své mimořádné zdravotní přínosy. Studie potvrzují, že kurkumin, hlavní bioaktivní sloučenina kurkumy, má více než 150 léčivých vlastností a silné protizánětlivé účinky. Pomáhá detoxikovat játra, podporuje zdraví srdce, hojení ran, posiluje imunitní systém a má řadu dalších výhod.

Zázvor je dalším zdravým kořením, které účinně předchází rakovině, reguluje krevní tlak, podporuje trávení, ničí mikroorganismy a má pozitivní účinky na krevní oběh.

Kokosové mléko obsahuje mastné kyseliny se středně dlouhými řetězci, které jsou pro zdraví velmi prospěšné. Mléko také obsahuje vitamíny a minerály, podporuje imunitní systém a má celkově pozitivní vliv na zdraví.

Recept na přípravu nápoje:

Ingredience:

  • 1 lžička kurkumy
  • Malý kousek nakrájeného zázvoru
  • 2 šálky kokosového mléka
  • 1/4 lžičky mletého černého pepře (pro lepší vstřebávání kurkumy)
  • Surový med (dle vlastní chuti)

Postup přípravy:

  1. V hrnci smíchejte všechny ingredience kromě medu.
  2. Vařte na mírném ohni, dokud se neobjeví malé bublinky na povrchu.
  3. Snížte teplotu a nechte vařit ještě 5 minut, aby se chutě dobře propojily.
  4. Přidejte med a zamíchejte.

Užívání:

Nápoj pijte ráno pro dodání energie na celý den. Také můžete nápoj vypít před spaním, aby detoxikoval játra během spánku. Pro intenzivnější chuť můžete přidat skořici.

Poznámka: Osoby s kolitidou a střevními problémy by se měly vyhnout černému pepři.

Tento chutný a zdravý nápoj vám přinese nejen potěšení z jeho lahodné chuti, ale také celou řadu zdravotních výhod.

Určitě ho vyzkoušejte!


 

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *