Tajný domácí botoxový zábal – pouze 2 ingredience a nebudete věřit vlastním očím (video)

Botox je jedním z těch kosmetických ošetření, které jsou v dnešní době extrémně populární.

Botulotoxinová injekce inhibuje přenos impulsů do svalů odpovědných za vrásky, čímž vyhlazuje rýhy a pleť vypadá mladší. Nyní se však na TikToku šíří nový trend, který je na sociálních sítích pro svůj údajný účinek označován jako „domácí botox“.

Tajný domácí botoxový zábal – postup

Desítky milionů lidí se začaly zajímat o tento nový trend. Domácí směs je překvapivě jednoduchá, skládá se jen ze dvou levných ingrediencí: lněného semínka a vody. Podstatou receptu je uvařit vodu, přidat pár lžic lněného semínka a pak to celé přecedit přes tenkou utěrku.


Takto připravený gel je pak nutné nanést na obličej a nechat zaschnout, případně opatrně vysušit studeným nastavením fénu. Uživatelé TikToku jsou z metody velmi nadšeni, a to nejen proto, že pleť krásně vyhladí, ale také proto, že gel na pokožce ztuhne a ztěžuje pohyb obličeje.

Je však důležité si uvědomit, že tento domácí botox nemůže dosáhnout stejného účinku jako lékařská injekce. Lněné semínko je však bohaté na omega-3 mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty, které pomáhají hydratovat, vyživovat a doplňovat pokožku.

Proniká hluboko do pokožky, pomáhá jí vypadat hladší a pevnější a pro své protizánětlivé vlastnosti je dokonce účinný proti akné.

TikTok již rozšířil mnoho podivných a neobvyklých triků pro krásu, ale tato domácí botoxová směs vypadá opravdu efektivně a možná by stála za vyzkoušení, pokud chcete svou pleť rychle zkrášlit.

Pro lepší představivost můžete shlédnout následující video ZDE.


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *