Recept, který naštval farmaceutický průmysl

Med a skorice

Farmaceutický průmysl je neskutečná ostuda a přetvářka. Je známo velké množství přírodních terapií, o kterých jste nikdy neslyšeli, protože se na nich nedají vydělat peníze.

Recepty uvedené v tomto článku, skutečně a spolehlivě lidem pomáhají. Kombinaci medu a skořice používá lidstvo už po celá staletí.

Léčebné přínosy těchto dvou přírodních látek můžete nyní využít i vy.

Předně se doporučuje konzumovat skořici ceylonskou, ne čínskou. Ceylonská skořice je kvalitnější, chutnější a neobsahuje téměř žádný kumarin – látku potenciálně škodlivou pro játra.

Mezi onemocnění, kterým med a skořice pomáhají předcházet, patří srdeční infarkty, snižování cholesterolu, posilování respiračního systému a mnohé další.

A navíc – věděli jste, že med je jediná potravina na světě, která se nezkazí ani nezplesniví? Vydrží poživatelný tak dlouho, jak ho budete potřebovat.1/

1. Infekce močových cest

Med a skorice_2Zbavit se tohoto nepříjemného onemocnění je hračka, pokud máte na své straně med a skořici.

Rozmíchejte 2 čajové lžičky skořice a jednu polévkovou lžíci medu ve sklenici vlažné vody. Tato kombinace pomáhá zabít bakterie obývající močový měchýř.

2. Nemoci srdce

Smíchejte polovinu čajové lžičky skořice a jednu čajovou lžičku medu. Směs konzumujte každé ráno. Tato kombinace pomáhá předcházet srdečním infarktům, snižuje cholesterol a celkově posiluje vaše srdce.

3. Bolesti zubů

Aplikujte pastu ze skořice a medu na bolavý zub. Bolest a infekci by to mělo zmírnit. Samozřejmě, zkažený zub to nevyléčí, ale alespoň do návštěvy lékaře vám uleví od potíží.

4. Akné

Přeskočte krémy na předpis od kožního lékaře a použijte na akné med se skořicí.  Rozmixujte společně stejné díly medu a skořice.

Směsí natřete vyrážky před tím, než si večer lehnete do postele. Druhý den ráno po probuzení ji omyjte.

5. Artritida

Zkombinujte 2 čajové lžičky medu s jednou čajovou lžičkou skořice a směs rozmíchejte ve sklenici teplé vody. Zjistilo se, že pravidelné denní pití tohoto elixíru dokáže zmírnit bolesti způsobené artritidou.

6. Trávicí potíže

Smíchejte 1 polévkovou lžíci medu s 1/2 čajové lžičky skořice ve sklenici vlažné vody. Nápoj vypijte vždy na lačný žaludek. Pomůže vám s trávením, sníží plynatost a uleví od bolesti žaludku.

7. Rýma

Pokud jste jako já, pak rýmu také nenávidíte více, než kterékoli jiné běžné onemocnění! Smíchejte 1 čajovou lžičku medu se 1/4 čajové lžičky skořice a užívejte 2 krát denně. Ani se nenadějete a budete se cítit lépe.

8. Kožní infekce

Zkombinujte stejné množství medu a skořice se smetanou, čímž vytvoříte krém. Tímto krémem pak potírejte pokožku. Budete překvapeni, jak rychle infekce ustoupí.


Zdroj: The Recipe That Pissed Off The Pharmaceutical Industry

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Počet komentářů: 3

  1. 29.1.2020

    […] vás i zdravotní účinky další složku tohoto sirupu jako skořice, citron, med či zázvor? O těch jsme podrobněji psali v našich minulých článcích. Vřele […]

  2. 29.1.2021

    […] Recept, který naštval farmaceutický průmysl  […]

  3. 29.1.2021

    […] Recept, který naštval farmaceutický průmysl  […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *