Psychologický test: To, jakým stylem píšete písmeno X, o vás prozradí víc, než si myslíte!


To, že o nás styl psaní prozradí mnohé, je známá věc. Grafoložka Kathi McKnight však tvrdí, že povahu člověka už lze rozpoznat jen z toho, jakým způsobem píše písmeno X. Vyzkoušejte si tento jednoduchý psychologický test, dozvíte se, zda jste perfekcionista, rebel, nebo inspirativní osobnost.

Psychologický test

Napište na papír písmeno X, sledujte při tom, jaké tahy děláte. Podívejte se na následující obrázek, kde jsou jednotlivé tahy vyobrazeny. Malé číslice znamenají pořadí tahu – první a druhý tah. Sledujte také směr tahu čáry, který je znázorněn barevnými šipkami. Pod písmeny X jsou čísla v kroužku, podívejte se, jakým tahům odpovídá vaše psaní písmena X. Zapamatujte si číslo pod ním a přejděte na číslovaný výklad.

Číslo 1

V případě, že píšete písmeno X tímto stylem, vypovídá to o vás, že jste dobrosrdeční, laskaví a velkorysí. Jste rození optimisté a nemáte rádi pesimistické debaty. Snažíte se vidět v lidech to hezké a nesoustředit se na jejich stinné stránky. Jste velmi spolehliví a zodpovědní. Umíte se radovat z maličkostí. Nezabýváte se minulostí a budoucností, žijete přítomným okamžikem.

Číslo 2

Jste pracovití a umíte čelit výzvám, které vám život přináší. Jste člověk, který stojí nohama pevně na zemi a nemáte tendenci si věci idealizovat. Jste člověk, který si umí vážit věcí a je vděčný, za to, co má. Nikdy se nepřetvařujete, na názoru druhých vám totiž příliš nesejde. Rádi vyčníváte z davu, průměrnost není nic pro vás.

Číslo 3

Pokud píšete písmeno X takto, znamená to, že jste velmi nepředvídatelný člověk, který z duše nesnáší nudnou rutinu. Neexistuje nic jako vaše komfortní zóna, láká vás zkoušení nových zážitků a nebojíte se riskovat. Jste člověk, který vše zkoumá do detailu. Povahou jste rebel, který se neváhá ozvat, když se mu něco nelíbí. Často se s vámi lidé dají do řeči, protože je zaujmete už na první pohled. Často porušujete pravidla a rádi experimentujete.

Číslo 4

Jestliže píšete písmeno X tímto stylem, znamená to, že jste rozený optimista s dobrou intuicí, která vám v životě pomáhá se dobře rozhodnout. Vaše instinkty vás nikdy nezklamou, ať už jde o hodnocení druhé osoby nebo situace. Věříte, že vše zlé je pro něco dobré a nikdy se dlouho netrápíte. Ačkoliv máte silnou víru v lepší zítřky, občas upadnete do nostalgie a chtěli byste se vrátit v čase.

Číslo 5

Takovéto psaní písmene X značí značnou odvahu, motivaci a ambice. Jste člověk, který je připraven tvrdě pracovat na tom, aby si splnil všechny své sny. Dáváte si velké cíle a jste velmi odhodlaní. Nesnášíte, když vám někdo mluví do života a říká vám, co byste měli dělat. Stejně ho neposlechnete, vaše tvrdohlavost vám to nedovolí.

Číslo 6

V životě je pro vás důležité, abyste dělali to, co vás baví, i kdybyste za to měli brát méně peněz. Jste rozený dobrodruh, který miluje cestování a nové zážitky. Pokud se pro něco nadchnete, vložíte do toho veškerou energii. Lidé k vám vzhlížejí a obdivují, jak moc energičtí a úspěšní jste. Vždy budete ten, kdo udává směr a určuje trendy.

Číslo 7

Pokud píšete X takto, znamená to, že jste člověk, který v životě potřebuje stabilitu. Neočekávané změny vás stresují, potřebujete mít v životě jistotu. Rádi se učíte nové věci a pracujete na sobě. Jste perfekcionista zaměřený na detail, který dotahuje věci k dokonalosti. Jste také čestný, spolehlivý a sebevědomý člověk.

Číslo 8

Tento způsob psaní písmene X značí značnou kreativitu. Jste člověk, který oplývá dobrými nápady a umí nalézt řešení ve svízelné situaci. Vaše fantazie je bezmezná, skvěle se uplatníte v oborech, které zahrnují tvůrčí činnost. Jste také empatický člověk, který se umí do druhých vcítit, to je vaše velká výhoda.


Zdroj

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku