Co prozradí zatnutá pěst o vaší osobnosti


pest_allExistuje již mnoho článků a knih o tom, jak poznat svou osobnost podle částí těla, kloubů, dlaní či mimiky. Ale existuje i jiná možnost, jak tuto informaci zjistit a to pomocí zatnuté pěsti.

Jediné, co nyní musíte udělat, je zatnout pěsti a zjistit, který z následujících obrázků se vám nejvíce podobá.

Pěst č. 1

Máte tendenci pomáhat lidem i za cenu, že sami obětujete velké úsilí. Neustále hledáte nové zkušenosti a poznatky a jste velmi energičtí a občas i trochu netrpěliví.

I když ve vás dřímá dobrodruh a nebojácný člověk, stejně víte, že občas potřebujete pomoc od druhých.

Dejte si pozor na lidi kolem sebe, protože se vám může stát, že vaší dobročinnosti budou někteří chtít jen využít.

Přesvědčte se, komu můžete důvěřovat a komu nikoliv.

Pěst č. 2

Jste velmi komunikativní člověk, který kolem sebe přitahuje různé typy lidí. Vaší přátelé nejvíce oceňují váš vytříbený smysl pro humor a upřímnost.

A co více, máte i nad míru vyvinutý smysl pro sebeúctu. Jste velmi dobrý vůdcem jak mezi přáteli, tak i na pracovišti. Ovšem s důležitými a těžkými rozhodnutím si dlouho lámete hlavu a určitě nikdy nic neriskujete.

Jde vám především o to, abyste na okolí působili co nejlépe. Jste člověk, který neustále vyžaduje povzbuzení a chválu. Nikdy nepřestáváte věřit v sami sebe, i když vám už plno lidí z okolí tvrdí opak.

Dejte si pozor na lidi, kteří žárlí na váš úspěch.

Pěst č. 3

Jste duchaplný člověk, který je velmi přemýšlivý a často i stydlivý. Rád trávíte čas o samotě a působíte klidným a nekomunikativním dojmem. Jste velmi precizní a kladete na sebe příliš vysoké nároky, které někdy nelze splnit a vás dostávají do zbytečné deprese.

Jste velmi bystří a nenecháte si nikým rozházet svou vnitřní harmonii. Lidé se ve vaší společnosti cítí opravdu dobře a i když můžete mít někdy špatné pocity z toho, že si hůře vytváříte spojení s okolím, je to mnohdy lepší.

Vaše přátelství a vztahy jsou totiž více hlubší a pevnější.


Zdroj: See How You Clench Your First and You Will Find Out All About Your Personality!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *