Profesor Ivan Neumyvakin: “Téměř jakékoli kožní onemocnění se vyléčí, pokud k léčbě použijete tuto látku”

Pokud trpíte kožní nemocí známou pod názvem psoriáza, nebo máte problémy s bradavicemi či jiné kožní problémy, máme pro vás unikátní způsob léčby, který překvapil již mnoho lidí. 

Dnes si budeme povídat o způsobu léčby profesora Ivana Pavloviče Neumyvakina. Unikátní systém léčby Ivana Neumyvakina získává stále více přívrženců. Slavný lékař porušil všechny stereotypy o lécích, vážných nemocech a o tom, co jsme si zvykli nazývat zdravým způsobem života.

A není divu, protože je to talentovaný lékař, doktor lékařských věd, profesor, autor více než 200 vědeckých prací! Třicet let studoval vesmírnou medicínu, a co je nejdůležitější, má mnoho vděčných pacientů, kteří se dokázali zcela zbavit svých nemocí.

Léčba kožních onemocnění

Dnes jsme si pro vás připravili unikátní metodu léčby kožních onemocnění od Ivana Neumyvakina

Ivan Neumyvakin


Jak se Ivan Neumyvakin vyjádřil v jedné ze svých přednášek:

„Kůže je největším orgánem člověka, který má asi 10−14 kg naší tělesné hmotnosti. Kůže obsahuje všechny biologicky aktivní body, které jsou přímo spojeny s našimi vnitřními orgány.

Pod kůží je celý kanalizační systém našeho organismu, tedy lymfa, kterou proudí veškeré odpadní produkty.

Je-li lymfa kontaminovaná, přímo ovlivňuje stav kůže a také se otupuje spojení biologicky aktivních bodů s vnitřními orgány, což vede k poruše dýchacího systému, žaludku a slinivky.

A dokud nebude uveden systém zpracování látkové výměny do normálního stavu, kožní onemocnění nemůže být vyléčeno žádnými léčebnými mastmi a prostředky.“

V boji proti mnoha kožním chorobám doporučuje Ivan Neumyvakin použít peroxid vodíku. Poté, co provedl řadu sledování, profesor dokázal, že peroxid vodíku nejen podporuje, ale také obnovuje všechny životně důležité procesy našeho těla, léčí většinu onemocnění, a to včetně psoriázy.

Podle jedné teorie je vývoj psoriázy spojen s narušenou látkovou výměnou, což se často stává následkem zanesení organismu. Proto je při léčbě tohoto onemocnění nutné provést důkladné čištění s použitím peroxidu vodíku.

Léčba kožních onemocnění pomocí peroxidu vodíku

Vědec doporučuje užívat peroxid vodíku denně ve třech dávkách v pravidelných intervalech.

Postup

Začít užívat peroxid vodíku můžete od minimální dávky, konkrétně jednu kapku 3% roztoku peroxidu zřeďte ve dvou polévkových lžících vody. Toto je počáteční dávkování na jeden příjem.

Každý den musíte dávku léku zvýšit o jednu kapku, tj. druhý den léčby musíte užít dvě kapky peroxidu zředěné ve dvou lžících vody třikrát denně.

Zvyšovat dávkování je třeba do té doby, dokud počet kapek peroxidu vodíku na jednu dávku nedosáhne 10 kapek zředěných ve dvou lžících vody. To znamená, že v 10. den ošetření je třeba užít 30 kapek peroxidu denně. Jedná se o maximální dávku léku.

Po desetidenním podávání peroxidu vodíku je nutné udělat v léčbě týdenní přestávku a poté zahájit nový příjem s 10 kapkami peroxidu vodíku na jednu dávku. Pro zvýšení účinnosti terapie se doporučuje současně užívat vitamín C.

Všimněte si, že peroxid vodíku nemá žádné kontraindikace při použití s výjimkou individuální nesnášenlivosti. Při použití léku buďte opatrní, vyhněte se kontaktu se sliznicí očí, protože peroxid může způsobit popáleniny. A také se před zahájením užívání poraďte se svým lékařem.

Pokud se chcete zbavit kožních onemocnění, měli byste přestat používat mýdlo a šampon. Jedinou výjimkou je mýdlo na praní. Vědec říká, že když používáme mýdlo, odstraňujeme ze sebe ochrannou vrstvu a v tu chvíli škodlivé chemikálie, které jsou součástí různých druhů kosmetického mýdla kvůli jeho aromatizaci, proniknou do lymfy skrz kůži a otravují ji.

Profesor Neumyvakin doporučuje koupání ve vaně a používání mýdla na praní. A pokud budete pravidelně používat ráno nebo večer naopak sprchu, za dva měsíce se budete moci pochlubit zdravou a krásnou kůží.

A co si myslíte o používání mýdel se silným aroma vy? Jste připraveni opustit tyto vynálezy civilizace pro uzdravení a omlazení kůže a vnitřních orgánů?

Související 


Zdroj: TREATMENT WITH HYDROGEN PEROXIDE: THE TECHNIQUE OF PROFESSOR NEUMYVAKIN

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku