Pouze 1 šálek tohoto pomůže vyprázdnit vaše střeva během pouhých 30 minut


Trávicí proces je extrémně složitý a trávicí trakt je komplikovaný mechanismus. Pokud je správné trávení narušeno, celkové zdraví trpí a tělo nemůže získat potřebné základní živiny.

Nečistoty a toxiny se v těle hromadí a vedou k mnoha následným zdravotním problémům.

Abyste tomu zabránili, je nutné tělo nejméně dvakrát ročně vyčistit a konzumovat zdravé potraviny. Tím se odstraní odpadní a toxické usazeniny v těle čímž se podpoří celkové zdraví.

Následující nápoj vám pomůže vyčistit tlusté střevo, bojovat se zácpou a optimalizovat zdraví.

Účinný nápoj na pročištění střev

Jablečná šťáva je jednou z nejúčinnějších ingrediencí, které můžete spolu s citrónovou šťávou použít k pročištění tlustého střeva.

V odšťavňovači nebo mixéru byste měli extrahovat šťávu z několika jablek.

Vše, co potom musíte udělat, je vypít sklenici takto extrahovaného a nefiltrovaného jablečného džusu a následně po 30 minutách vypít sklenici vody. Tento postup opakujte několikrát denně po dobu 3 dnů.

Abyste zvýšili účinky postupu čištění tlustého střeva můžete se mezi jednotlivými sklenicemi napít citrónové šťávy, nebo přidat 2 lžíce čerstvě vymačkaného citronové šťávy do jablečného džusu a směs pít 2x denně.

Jak po ránu správně probudit žaludek

Do sklenice vlažné vody přidejte špetku mořské soli, šťávu z jednoho citronu a trochu medu. Píjete to každé ráno, jakmile se probudíte, na prázdný žaludek.


Zdroj: Only 1 Cup Of This Can Empty Your Bowel In Just 30 Minutes

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *