MUDr. Markantová: Přichází vodíková revoluce. Mých 5 pravdivých zkušeností s molekulárním vodíkem

Molekulární vodík obsazuje v současnosti první místa na poli lékářského výzkumu. Existuje velké množství vědeckých studií, ve kterých se vědci zabývají mechanismy oxidačního stresu a s ním souvisejícími chronickými zánětlivými a degenerativními onemocněními včetně projevů zrychleného stárnutí.

V posledních šesti letech intenzivní práce s molekulárním vodíkem jsem poznala velký počet různých lidí s nejrůznějšími problémy, které jsem rešila za pomoci molekulárního vodíku. Ráda bych se s vámi podělila o některé z nich.

Případ 1

Dospělý muž s desetiletou anamnézou lupénky a čtyřletou anamnézou artritídy. Byl léčený standardně kortikoidovými přípravky, kdy zlepšení bylo vždy jen částečné se silným rebound fenoménem (projev choroby se po jisté době opět vrátil s ješte větší silou). Stav vyvrcholil projevem artritídy – zánětem kloubů, který byl už natolik vážným, že byla nasazená cytostatická terapie (období onkologické chemoterapie), též jen s částečným úspěchem. Molekulární vodík nasazený před 5 měsíci, ze začátku soubežně s konvenční terapií, která byla postupně snižována. Aktuálně už pacient užívá jen molekulární vodík.

 

Komentář: Lupénka je autoimunitní onemocnění, které je především viditelné na kůži, avšak zasahuje též vnitřně orgány včetně kloubů v pokročilejších stádiích, což může postiženého vyřadit z normálního života. Molekulární vodík tu funguje na prvním místě svými protizánětlivými účinky, kdy zmírňuje projevy jak na pokožce, tak i v kloubech s odeznívajícími bolestmi a zmenšenými ložisky. Též má schopnost pracovat s autoimunitními procesy, kdy se postupně ve většině případů snižuje potřeba konvenční terapie.


Molekulární vodík v tabletách s 10% slevou. Klikněte zde.


Případ 2

Tento děkovný dopis jsem dostala nedávno a ráda bych se o něj podělila (ve zkrácené podobě):

Vážená paní doktorko, už delší dobu jsem Vám chtěl poděkovat za Vaše úterní webináře, které pravidelně navštěvuji a hlavně z nich čerpám poučení proto, abych byl schopen jak a čím ovlivnit pozitivně svůj život.  Co se týká mého zdraví, lékaře jsem dlouhá léta nepotřeboval, jen minimálně.


Teprve v roce 2010 jsem absolvoval operaci tříselné kýly.  V prosinci roku 2012 jsem prodělal infarkt, zavedli mi 2 koronární stenty, ale po operaci jsem byl již plně provozuschopný, bez obtíží, a v únoru jsem už zase běhal s batohem na zádech po Krkonoších.  Lékaři mi naordinovali množství léků.  V červnu 2012 jsem překonal zánět močového měchýře, v prosinci 2017 pak operaci kataraktu na pravém oku.
V únoru 2018 jsem dostal nepříjemnou chřipku, navštívil jsem lékaře a dostal jsem na vyléčení Amoksiklav.  2 měsíce jsem se nemohl dostat z letargie, byl jsem stále unavený, odpoledne jsem musel alespoň 2 hodiny spát a stále jsem nebyl schopen řádně fungovat.
Po 9. měsících pravidelného užívání molekulárního vodíku a současné vysazení předepsaných léků jsem se dostal do stádia, kdy jsem schopen 3 dny v týdnu absolvovat turistické túry mezi 15 – 20 km.  V současné době se snažím využívat sněhovou pokrývku a slunečného počasí v Krkonoších na výlety se sněžnicemi.  Po návratu z výletů jsem si zvykl vzít  2 tablety molekulárního vodíku k urychlení rehabilitace.
A nemám ani potřebu odpoledne odpočívat ve vodorovné poloze.  Tak jsem popsal svůj zdravotní stav a musím říci, že za to, jak se cítím dnes, vděčím především molekulárnímu vodíku.  Synergické působení způsobu stravování, fyzické zátěže a molekulárního vodíku je to, z čeho pramení můj současný zdravotní stav.  Po 9 měsících používání molekulárního vodíku vidím tyto plusy:

– snížil jsem svou váhu o 3 kila a věřím, že postupně váha bude dále klesat,

– snížilo se množství a také barevný rozsah stařeckých skvrn,

– úplně se eliminovalo praskání žilek v očním bílku,

– zesílily mi nehty (zbavil jsem se bílých skvrn),

– nejsem zdaleka tak unavený, jako před nasazením molekulárního vodíku a jsem schopen podstatně

delších a vyšších fyzických aktivit.

Případ 3

Slečna Ivana je zdravá mladá žena, sportovkyně, vegetariánka.  Nyní je těhotná a začátkem února mi napsala e-mail:

Dnes jsem absolvovala vyšetření v 16 t.t.  Už podruhé mi sestřička změřila vysoký tlak – dnes 159/92.  Argumenty, že si nyní měřím tlak a je nízký, plus že mám syndrom bílého pláště, nezabraly.  Údajně mám reakci podvědomí na stresovou situaci, což může v takových případech ohrožovat plod.  Chce mi snížit ty výkyvy tlaku lékem Dopegyt 250 ml (2x / den).  Zbytek návštěvy jsem byla jako bez duše, vykolejila mě.  Měla jsem, nevím proč, slzy na krajíčku, nevěděla jsem argumentovat, byla jsem bezbranná.  Hrozná pozice pacienta !!!  Nevím, co teď ?!  Své přesvědčení jsem si nedokázala obhájit a odcházím s předpisem na “lék” a žádanky na další drahé zkoumání malého nebohého tvora v bříšku.  Kromě osobní konzultace a výměny gynekoložky, Ivana začala znovu užívat molekulární vodík, se kterým už měla pozitivní zkušenosti při svém sportu.  Nyní užívala 2 tablety RealH2 ráno a odpoledne.  Výsledkem bylo celkové zklidnění a krevní tlak klesající na normální hodnoty i při vyšetření u lékaře.  Slečna Ivana si nyní přirozeně užívá svého těhotenství a těší se na miminko.

Případ 4

Mladý muž, 32 let, se dostavil do mé poradny se zvýšenou funkcí štítné žlázy, s autoimunitním zánětem s vysokými hladinami protilátek – až pětkrát, vyžadující agresivní terapii.  Po vyšetření u mě v poradně, jsme nasadili molekulární vodík.  Pacient nadále docházel na kontroly na endokrinologii.  Po měsících přišel na kontrolu, na které jsme zjistili, že nastalo výrazné zlepšení s úpravou vidění (na začátku viděl dvojitě) a ustání třesu.  Po dvou měsících už se cítil normálně zdravě, a protilátky byly v normě.  Podobně jako u jiných autoimunitních chorob, molekulární vodík působí i u onemocnění štítné žlázy a velmi brzy zlepšuje tyto potíže.


Molekulární vodík v tabletách s 10% slevou. Klikněte zde.


Případ 5

Poměrně mladý muž se zálibou v dobrém jídle, zjistil, že má v těle četné ložiska s chronickým zánětem, hnisající, špatně se hojící a opakovaně se zhoršující.  Při vyšetření mu zjistili cukrovku.  Zahájil všechny dietní a režimová opatření, se sníženým příjmem složitých cukrů, plně vysazení sladkých jídel a zapojení fyzické aktivity.  Také začal užívat příslušné léky.

Nicméně hladiny cukru byly neuspokojivé. Po vyšetření u mě začal užívat molekulární vodík. Po dvou týdnech už hladiny cukru byly v normě, s postupem času vysadil léky na cukrovku, nadále dodržuje dietní a pohybový režim. Molekulární vodík ovlivňuje celou řadu procesů, které se účastní na rozvoji cukrovky, zánětů v orgánech, zhoršení metabolismu jater nebo metabolismu tukové tkáně.  Proto jeho užívání významně zlepšuje stav pacientů s cukrovkou a napomáhá při léčení zánětlivých ložisek a regeneruje tkáně poškozené touto chorobou. Každý pacient je jiný, a i když se ke mne dostaví se stejnou diagnózou, je třeba vždy nastavit individuální plán postupu. Během let jsem vyřešila prakticky stovky různých případů, kdy molekulární vodík musel spolehlivě zasáhnout u různých zdravotních potížích.

Autorkou článku je MUDr. Zornitza Petrova Markantová

Výsledek obrázku pro mudr markantovaLékařka, která pracuje v oblasti patologie stárnutí.  Spojuje znalosti tradiční medicíny s možnostmi moderních technologií.

Absolventka 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.  Po promoci působila od roku 2005 do roku 2011 jako sekundární lékařka na oddělení patologie nemocnici v Kolíně, pak pracovala v laboratoři v Ostravě do konce roku 2014. Od začátku roku 2015 do současnosti pracuje jako sekundární lékařka na Oddělení geriatrie v Městské nemocnici v Ostravě.  Na začátku roku 2013 začíná MUDr. Markantová projektem Kliniky přírodního lékařství – Evropské tradiční medicíny. Zde pracuje přirozenými metodami v boji proti nemocem a stárnutí. V březnu 2016 založila spolu s kolegy Evropský Institut pro Terapii Molekulárním vodíkem www.EIMHT.com, kde se stala poradní ředitelkou. Součástí tohoto mezinárodního institutu jsou další odborníci z různých koutů světa.  Doktorka Markantová se účastní množství lékařských konferencí, je autorkou odborných článků a prací uznávajících tradiční medicínu, molekulární vodíkovou medicínu a jejich použití v konvenční medicíně.

Související


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku