Potvrzeno zkušeností i odbornou studií! Molekulární vodík – světový objev srbského vědce pomáhá se záněty v těle, ale také s překyseleným organismem!


Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli lékařského výzkumu. Existuje velké množství vědeckých studií, ve kterých se vědci zabývají mechanismy oxidačního stresu a s ním souvisejícími chronickými zánětlivými a degenerativními onemocněními včetně projevů zrychleného stárnutí.

Molekulární vodík je předmětem studií ve významných výzkumných institucích pro léčbu neurodegenerativních onemocnění, rakoviny, zánětlivých a alergických onemocnění, systémových onemocnění a chronických onemocnění všech systému živých organismů.

Výzkum se zaměřuje na molekulární vodík pro jeho silné antioxidační a protizánětlivé působení, dále na jeho působení proti překyselení organismu a též vzhledem k jeho epigenetickým a signálním funkcím.

Japonskými vědci bylo zjištěno, že molekulární vodík se jeví jako nejúčinnější antioxidant, protože je schopný velmi rychle proniknout všemi biologickými membránami do všech tkání a buněk, včetně tkáně mozkové. Na rozdíl od mnoha jiných antioxidantů je schopen i difuze do všech buněčných struktur.

Ještě nedávno byla možná aplikace molekulárního vodíku pouze prostřednictvím inhalace a pitím vody obohacené o vodík. Takto upravenou vodu lze připravit ve vodním ionizátoru, což je ve své podstatě elektrolyzér, který produkuje elektrolyzovanou redukovanou vodu.


Molekulární vodík v tabletách pro naše čtenáře s 10% slevou. Klikněte zde.


Některé tyto přístroje dokážou vodu také kvalitně filtrovat, což je v dnešní době velmi důležité téma. Množství vodíku v elektrolyzérem vyprodukované vodě je přibližně 0,3 až 1,6ppm dle výrobce a přístroje samotného. Takové přístroje si však člověk nemůže nosit s sebou, aby v průběhu dne mohl takto vodíkem obohacenou vodu pít. Tato skutečnost proto vedla k vytvoření efektivního výrobku produkujícího molekulární vodík – vodíkových tablet.

V roce 2010 Prof. Dr. Dušan Miljković PhD vytvořil patentovanou směs na bázi specificky upravené formy hořčíku a vápníku. Profesor Miljkovič je vědec veterán s dlouholetou praxí v oboru chemie a přes 50 let se věnuje vědě a výzkumu ve farmaceutickém průmyslu. Na svém kontě má profesor Miljkovič více než 30 patentů z různých oblastí z nichž nejzajímavější, jak on sám potvrzuje, je právě oblast s molekulárním vodíkem. Postupně s rozvojem technologiích svou původní patentovanou směs vylepšil a ve spolupráci se společností H2 World Health & Beauty Company (www.H2world.world) vyvinul další vodíkové produkty nové generace pro oblast doplňků stravy a kosmetiky – tablety uvolňující a produkující molekulární vodík.

RealH2 s aktivním vodíkem – jde o jedinečné tablety s postupným uvolňováním vodíku, který je přímo obsažen v tabletách, a to ve významném množství. Po jejich požití se v trávicím traktu postupně rozpouští a vytváří po dobu až 6 hodin molekulární vodík, a tak působí rovnoměrně a dlouhodobě. Zároveň jako úplně první vodíkový přípravek tohoto druhu jeho užívání není vázané na denní dobu, stravovací anebo pitný režim. Tyto vodíkové tablety RealH2 jsou nejnovějším objevem profesora Miljkoviče. Objednat můžete zde.

HydroGEN Power – jedná se o specificky aktivovanou a upravenou směs hořčíku, jehož úprava před samotným vytvořením tablety je velmi důležitá. Tablety jsou rozpustné ve vodě a uvolňují 1 až 7ppm molekulárního vodíku, čímž se řadí mezi nejsilnější vodíkové produkty na světě. Dominantou těchto speciálně upravených tablet je, že se zde molekulární vodík vázaný na vodu po rozpuštění uvolňuje až 12hodin. Objednat můžete zde.

Vzhledem k velmi malé velikosti vodíku 0,24 nanometrů (0,24 biliontina metru) se šíří po celém těle v sekundách a proniká do všech tkání, buněk a buněčných složek. Tímto vodík poskytuje rychlou ochranu před poškozením volnými radikály a oxidativním stresem. Díky velikosti vodíkových molekul, může poskytnout ochranu jak uvnitř, tak i vně buněk. To zahrnuje buněčné membrány, vnitřní buněčné prostředí, mimobuněčnou tekutinu, plazmu, ostatní vnější povrchy buněk, orgánů a všech tkání, včetně tkáně mozkové, kam proniká přes krevně mozkovou bariéru. Vodík jako jeden z mála antioxidantů je schopen i difuze do cytosolu, k jaderné DNA a mitochondriím v našich buňkách, kde působí protektivně.

Uvolněný molekulární vodík RealH2 zajišťuje zvýšení pufrové kapacity vnitřního prostředí a udržení optimálního pH.

Nejdůležitějším benefitem vodíkových tablet RealH2 je, že postupně uvolňují rozpuštěný aktivní molekulární vodík. Molekulární vodík produkuje negativní oxidačně redukční potenciál v těle, díky kterému se zvyšuje schopnost organismu bojovat s volnými radikály a oxidativním stresem.

O oxidativním stresu hovoříme v případě, když se kyslíkové a dusíkové volné radikály hromadí v těle a poškozují tak buňky a tkáně. Na druhou stranu je však oxidativní zátěž přítomna i při fyziologickém metabolismu. Intenzita oxidativního stresu se však může zvyšovat na nebezpečnou úroveň, pokud nemá tělo dostatek vlastních obranných mechanismů.

Reaktivní sloučeniny jako je peroxid nebo superoxid kyslíku pokud jsou uvolněné v malé koncentraci, ve správném čase a na správném místě, tak se potom stávají velmi důležitými signálními molekulami. Dochází tak k oxidaci určitých cílových proteinů s thiolovými skupinami např. proteiny buněčných signálních drah. Každou minutu se v těle vytváří větší množství reaktivních kyslíkových a dusíkatých sloučenin, než je ale potřeba pro jiné fyziologické funkce. Navíc k tomu se formují hydroxylové radikály a peroxynitrity a tak vzniká oxidativní stres. Nadměrný oxidativní stres a s ním spojené poškozování tkání může být důvodem stovek závažných onemocnění. Z tohoto důvodu je velmi důležité udržovat kyslíkové sloučeniny v přijatelné koncentraci a regulovat tak citlivou rovnováhu mezi užitečnými koncentracemi signálních molekul a jejich vysokými koncentracemi, které vyvolávají oxidační stres s následnými patologickými stavy.

Molekulární vodík pracuje jako selektivní antioxidant, který zlikviduje pouze nebezpečné radikály v jakékoli koncentraci, ale ty užitečné zachová. Neutralizuje v poměru jedna ku jedné hydroxylové radikály a peroxynitrity, které jsou zodpovědné za řadu těžkých nemocí jako např. rakovina, Alzheimerova choroba nebo roztroušená skleróza.

V roce 2011 Sanetaka Shirahata, et al., 2011 učinili významný objev a to, že vodíkové molekuly aktivují gen odpovědný za tvorbu antioxidačních enzymů jako je kataláza, glutation peroxydasa a hem oxygenasa-1, které jsou produkovány podle aktuálních potřeb buňky. Tyto enzymy likvidují obrovské množství všech volných radikálů neselektivně. Právě tento proces je považován za nejsilnější ochranu proti oxidativnímu stresu, kterou má úzkou souvislost s mnoha civilizačními onemocněními.

Vodík může mít obrovský dopad jako nový a inovativní terapeutický nástroj tam, kde moderní medicína neumí dobře pomoci od závažných zdravotních problémů (Huang et al., 2010). Jedná se zejména o ta onemocnění, která spadají do klasifikace tzv. chronických. Podle posledních vědeckých studií může mít molekulární vodík pozitivní vliv na tato onemocnění:

 • Diabetes mellitus II.typu
 • Zánět slinivky břišní
 • Záněty jater
 • Záněty střev
 • Autoimunitní choroby (alergie, roztroušená skleróza)
 • Metabolický syndrom
 • Obezita
 • Regulace krevního tlaku /hyper i hypotenze/
 • Ischemická choroba srdeční
 • Infarkt myokardu
 • Mozkové mrtvice
 • Ateroskleroza
 • Parkinsonova choroba
 • Alzheimerova choroba
 • Nespavost
 • Glaukom
 • Nedoslýchavost
 • Záněty kloubů
 • Překyselení organismu
 • Posílení imunity
 • Onkologická onemocnění
 • Ochrana ledvin u zánětů, po transplantaci a při chemoterapii

Molekulární vodík v tabletách pro naše čtenáře s 10% slevou. Klikněte zde.


Podle zkušeností zákazníků, kteří již nějakou dobu vodíkové preparáty užívají, byly zaznamenány pozitivní účinky uvolněného molekulárního vodíku, tak jak popisují vědci ve svých odborných studiích. Příkladem může být pokles krevního tlaku, snížení koncentrace glukosy v krvi nebo snížení hodnoty cholesterolu a lipidů u osob s metabolickým syndromem.

Osoby trpící bolestivostí kloubů pociťují úlevu. U osob trpících migrény došlo k vymizení těchto stavů. Dále ženy pocítily snížení nebo vymizení příznaků spojených s premenstruačním syndromem a bolestivou menstruací. Muži si chválí zvýšení potence.

Projevy alergie u osob trpících sennou rýmou nebo alergickým zánětem spojivek se také snížily. Po chirurgických zákrocích dochází k rychlejšímu hojení ran. Většina osob si chválí lepší kvalitu spánku, tělesnou a duševní svěžest a méně únavy. Molekulární vodík hydratuje pokožku a omlazuje (vypíná) plet´. U klientů s nadváhou dochází k redukci tělesné hmotnosti.

Byla také zaznamenána rychlejší regenerace svalové tkáně po zátěži u sportovců. Molekulární vodík eliminuje obsah kyseliny mléčné, která se do svalu vyplavuje při anaerobní zátěži a je příčinou bolestivosti z překyseleného svalstva.

Tablety RealH2 se ukázaly byt velmi pohodlným způsobem aplikací molekulárního vodíku ke každodennímu užití a to i ve vyšších dávkách tam kde je potřeba. Jejich užití a účinek nejsou závislé na dietním ani pitném režimu, což je činí vhodnými prakticky pro každého.


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku