Molekulární vodíková kosmetika a molekulární vodíkové lázně – česká pecka, která vás omladí a zbaví zánětů v těle

Výzkumy v oblasti patologie stárnutí nám ukazují, že lidské tělo je schopné přirozeně žít mnohem déle, něž je obvyklé v naší společnosti. Chronická onemocnění charakteristické pro dnešní svět ovšem zrychlují biologicky čas v nás, a tímto zkracují náš život.

Zánětlivá onemocnění, způsobená dnešním životním stylem, vyvolávají v těle velkou řadu biochemických reakcí, které zatěžují metabolismus a imunitní systém tak, že je výrazně zpomalená regenerace organismu.

Molekulární vodík poráží záněty

Již podle dostupných studií, ale také díky praktickým zkušenostem víme, že molekulární vodík má přímý vliv na ukončení chronických a akutních zánětů. Vyčistí organismus od toxických a odpadních látek a toxických volných radikálů a tím zlepší stav imunitního systému a zvýší jeho regenerační kapacitu. Tímto mechanismem je naše tělo omlazováno již na úrovni genetického materiálu (DNK), a uvnitř samotných buněk.

Jeden ze způsobů, jak efektivně užít molekulární vodík je vodíková kosmetika. Využití je zde velmi široké.

V případě péče o pleť může jít třeba o jakékoliv zánětlivé onemocnění kůže. Může to být akné, ekzémy, lupénka, ale molekulární vodík také skvěle pomáhá k zahojení a vyhlazení jizev. Velmi dobře působí také při zánětech lícního nebo trojklanného nervu, kdy vodíková maska nebo obklad nanesený na tento nerv napomáhá v urychlování hojení a ústupu jinak velmi nepříjemných obtíží.

Vodíková pleťová maska omlazuje

Vodíková plěťová maska působí omlazujícím efektem. Zde se ale nejedná jen o tzv. zdánlivé omlazení, tak jako to může být u jiných pleťových přípravků, které spíše plní funkcí vyplňování podkoží. Při správném používání opravdové kosmetiky s molekulárním vodíkem se jedná o opravdový “zpáteční tok času”, kdy působí regenerace DNA a na druhou stranu aktivuje regenerační mechanismy v samotné struktuře pokožky. Pokožka je pak svěží, vyhlazená, ztrácí se povadlost a vrásky. V případě řešení zdravotního problému je dobré používat molekulární vodík každý den. Pokud se jedná o postižení nervů, pak i několikrát denně. Jako prevence a pro omlazení pak postačí jednou až dvakrát týdně.

Dále můžeme Vodíkovou kosmetiku užívat při zdravotních problémech kůže celého těla. Forma celkových nebo lokálních koupelí, tedy celého těla, nebo jen rukou, chodidel, případně bérců. Koupele jsou vhodné opět v rámci terapie kožních problémů jako je lupénka, ekzematozní onemocnění a další kožní projevy různých nemocí.

Tyto koupele napomáhají vyčištění pokožky od odpadních látek. Kůže je totiž jedním z vylučovacích orgánů těla, podobně jako ledviny nebo játra. Dále dochází k rychlému zhojení ložisek zánětu a poškozené tkáně. Celková koupel dobře nastartuje očistné procesy.


Vodíkovou kosmetiku se slevou 10 % pro naše čtenáře můžete koupit zde

Koupele ve vodíkové vodě ale i nanášení gelu s molekulárním vodíkem jsou velmi vhodné způsoby také při ošetření okolí chronických ran, což vede k jejich rychlejšímu zahojení. Lokální ošetření je také vhodné na klouby s artritidou jakéhokoliv původu nebo artrózou – vodíková terapie mimo jiné pomáhá snižovat bolesti a zlepšuje funkční stav kloubů. Podobně jako v obličeji, ošetření operačních a jiných ran je za pomocí vodíkové kosmetiky velmi užitečné, zlepšuje hojení a výsledný stav.

Používání vodíkové kosmetiky je také vhodné v různých kosmetických, vlasových ale i jiných specializujících se salonech. Tak například namáčení nohou a rukou ve vodíkové vodě je velmi vhodné také pro klienty salonů se službami „manikúra a pedikúra.

Celkově nutno říci, že používání vodíkové kosmetiky spolu s vnitřním užíváním molekulárního vodíku je nejlepší cesta k udržení biochemické rezervy, vedoucí k dlouhodobému mládí a zdraví (více o účincích molekulárního vodíku získáte v tomto článku).

Celosvětová novinka pochází z Česka

Pojmy molekulární vodíkové lázně a molekulární vodíková kosmetika celosvětově jsou úplná novinka a vznikly díky Davidovi Maršálkovi ze společnosti H2 WORLD HEALTH & BEAUTY COMPANY s.r.o. v České Republice a jeho týmu odborníků, se kterými se oblastí molekulárního vodíku zabývá už více než 7 let.

K tomuto kosmetickému využití molekulárního vodíku společnost H2 WORLD HEALTH & BEAUTY COMPANY připravila komplexní systém vzdělávání. Koncept výuky vodíkových procedur probíhá pod vedením odborníků s dlouholetou praxí v oboru vodíkového lékařství, jedná se o MUDr. Zornitzi Petrovou Markantovou a její tým z Evropského Institutu pro Terapii Molekulárním Vodíkem (www.EIMHT.com)

Také díky spolupráci s Horským hotelem Excelsior v České Republice, který se tak stal historicky 1. místem na světě, které se může honosit názvem Vodíkové lázně.

V tomto hotelu byly nové procedury zavedeny již v roce 2018. „Mile nás překvapilo to, jak velké množství klientů přešlo z oblíbených pivních či vinných procedur právě na procedury s molekulárním vodíkem“ říká ředitel hotelu Petr Masopust.

Ve vzdělávání dalších subjektů pokračujeme a nabízíme účast na našich certifikovaných kurzech, akreditovaných Evropským Institutem pro Terapii Molekulárním Vodíkem – které jsou jediné svého druhu na světě. Kurzy jsou komplexní, určená pro wellness centra a lázeňská zařízení, nebo modulární pro maséry, kosmetičky, pedikéry a nově i kadeřnice.


Molekulární vodík v tabletách pro naše čtenáře s 10% slevou. Klikněte zde.

„Vlastní formou výuky profesionálů v pečujících oborech, rozšiřujeme znalost používání molekulárního vodíku více do všeobecného povědomí. Tyto naše unikátní školící kurzy přináší znalosti a dovednosti z praxe našich odborníků do rukou těch, co zatím neměli šanci využívat výhody a účinky molekulárního vodíku v praxi, říká David Maršálek, zakladatel a ředitel společnosti H2 world health & beauty company s.r.o.

Související


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAK ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku