Ke zničení parazitů v organismu použijte tuto jedinečnou houbu

Naši předkové měli znalosti o přírodním způsobu, jak se zbavit různých druhů parazitů v těle člověka. Podle různých zdrojů existuje kolem 2000 druhů parazitů, kteří mohou obývat lidský organismus.

I když člověk dodržuje zdravou stravu, stále může mít ve svém těle několik desítek druhů parazitů, kteří se mohou vyskytovat nejen ve střevech, ale také v játrech, ledvinách, plicích, pohlavních orgánech, a dokonce i v mozku a srdci.

Naši předkové si brzy všimli, že některé druhy jedlých hub nekonzumují červi a další hmyz, protože jsou pro většinu parazitů nebezpečné. Tyto houby jsou vždy čisté a nejsou vystaveny parazitickému vlivu.

Mezi tyto houby patří i Liška obecná, která pomáhá čistit tělo od nežádoucích hostitelů. “Lišky” nikdy nejsou napadeny červy a patří mezi nejčistší houby v přírodě.

Pro dosažení našeho cíle není třeba mnoho hub, stačí 3 – 5 kusů. Houby nakrájíme, necháme je usušit a poté je rozemeleme. Rozemleté houby jednoduše přidáváme do jídel jako přísadu, nevaříme je, ale pouze je vmícháváme do hotového jídla, podobně jako sůl nebo koření. Kromě toho dodávají jídlu příjemnou houbovou chuť.

“Lišky” lze také jíst syrové, stačí sníst malý kousek. Tyto houby jsou úplně jedlé v syrovém stavu. Mají poměrně neobvyklou a zajímavou chuť, která připomíná pálivost jako u papriky.

Vařené nebo pečené “lišky” jsou méně efektivní. Léčebný proces se provádí v cyklech. Zvolte si 10 nebo více dní na očištění a během těchto dní konzumujte syrové nebo sušené “lišky”. Každý den byste měli do organismu dostat určité množství houby.

Tento postup účinně eliminuje nejen parazity, ale také jejich larvy, které jsou největším problémem kvůli jejich inkubační době. Chemické metody často vyřeší problém s parazity, ale larvy se mohou opět rozmnožit. “Lišky” tento problém řeší komplexním způsobem.

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *