Geniální jednoduchost! Na bolest uší a infekci použijte teplou ponožku s mořskou solí


Bolesti uší a infekce uší jsou běžné a to zejména u malých dětí. Ale častokrát se nevyhnou ani dospělým. Jsou doprovázeny intenzivní bolestí a nepohodlím, kdy bolest ucha se může být až nesnesitelná, což vede k mnoha obtížím, např. se spánkem nebo jídlem. Děláme totiž cokoli jiného, ​​jen abychom nemysleli na bolest.

Infekce jsou obecně nejčastější příčinou bolesti ucha a v tomto případě zánět a nárůst tlaku způsobují intenzivní bolest. Stejně tak jako další příznaky, jako je tlak v dutině nebo bolest v krku, protože infekce z blízkých oblastí mohou ovlivnit právě ucho.

I když se mnoho lidí obrací na antibiotika, ušní kapky a různá další léčiva, ukazuje se, že nejúčinnější způsob, jak tyto problémy zmírnit, je extrémně jednoduchý a vše, co potřebujete, je obyčejná bavlněná ponožka a mořská sůl! Čtěte dále a dozvíte se více.

Léčba solnou ponožkou

Budete potřebovat:

  • Bavlněnou ponožku
  • 1 ½ šálku mořské soli

Pokyny:

Zahřejte pánev na sporáku na střední teplotu. Do ponožky nasypejte mořskou sůl, zavřete ji a položte na pánev, zahřívejte ji 4 až 6 minut. Ke stejnému účelu můžete využít rovněž mikrovlnnou troubu.

Poté ponžoku přiložte na postižené ucho. Teplo zmírní bolest, vyléčí infekci a vstřebá toxiny. Mořská sůl může navíc působit jako antiseptikum a vylučovat vlhkost z ucha.

Tento jednoduchý trik funguje jak pro dospělé, tak pro děti. Je to zcela přirozený, levný a efektivní způsob, jak ukončit ušní infekci nebo bolest.

Nezapomeňte to proto zkusit, až vás příště “přepadne” bolest ucha!


Zdroj: Here is How We Heat Up A Sock With Sea Salt To Treat Earache & Infection

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku