Každá rakovina se dá vyléčit za 3 minuty. Vše, co potřebujete udělat, je toto…

Tato výjimečná teorie byla poprvé prezentována Greggem Bradenem, americkým autorem známým svými teoriemi ohledně léčby rakoviny.

Tvrdí, že existuje něco, co ovlivňuje a dokonce mění naše DNA. A pokud se to použije hromadně více lidmi, dokáže to vyléčit úplně všechny druhy nemocí.

O čem to mluvíme? O ničem jiném, než o síle našich myšlenek a emocí.

Myšlenky a rakovinné buňky

Následky rakoviny mohou být zastaveny cíleným vědomím zaměřeným na synergii mezi našimi myšlenkami a jejich projevy. Jedná se o pole, které vše spojuje.

Toto pole je dokázáno a vědecky vysvětleno v jednom předním vědeckém žurnálu.

Podrobnější informace o něm najdete v publikaci Nature, číslo 382 z roku 1996.

Kontrola nad myšlenkami a emocemi

Naše myšlenky a emoce vytvářejí elektromagnetické pole, které může zasahovat až do vzdálenosti jednoho metru v našem těle.


Nikola Tesla, jeden z nejznámějších vědců všech dob, jednou řekl, že lidé v budoucnosti budou vytvářet elektřinu pomocí síly svých myšlenek.

To znamená, že naše myšlenky dokáží být velmi silným zdrojem energie.

Nyní však hovoříme o silných a soustředěných myšlenkách, ne o smíšených nebo chaotických myšlenkových pochodech týkajících se všeho co cítíme nebo vidíme.

Navíc kolektivní soustředěné vědomí dokáže vytvořit velmi silné elektromagnetické pole, které má přímý vliv na fyzické prostředí.

Po rozvoji těchto technik, už nepůjde jen o fikci, ale seriózní technologii, která bude základem pro léčbu.

V Číně dokázali myšlenkami odstranit nádor za 3 minuty

Jedna čínská nemocnice natočila video, které je toho přímým důkazem. Video ukazuje odstranění nádoru o velikosti 3 x 2,5 cm za necelé 3 minuty.

Během odstraňování je vše zaznamenáváno pomocí ultrazvuku, kde je vidět jako nádor postupně mizí.

Chcete-li vyprodukovat silné elektromagnetické vlny, musíte se naučit kontrolovat své pocity a emoce a zároveň je zesílit za pomoci mentálního cvičení.

Emoce dokáží změnit DNA

Naše emoce a pocity jsou jako zrcadla. Vše, co děláme, se odráží na prostředí, ve kterém žijeme. Proto se nám v životě dostává totéž jako to, co máme v sobě.

Někdy se tomu říká karma.


Jeden takový příklad: Pokud řeknete “Jednoho dne budu šťastný, vyléčen, najdu si novou práci, atd …”, toto zrcadlo nám řekne, zda se tyto věci stanou skutečností.

Když však řekneme a zároveň se cítíme, že se měníme právě tady a teď, čili to už jakože probíhá, pak nastane změna i v naší DNA a my se skutečně změníme.

Zde si můžete prohlédnout prezentaci Gregga Bradena v angličtině se slovenskými titulky, kde o těchto věcech podrobněji mluví (pokud by se vám titulky nezobrazovaly automaticky, klikněte ve spodní části videa na značku “cc”):

Závěr

Téměř všichni vědci tvrdí, že naše emoce a víra nejsou spojeny s našimi životy, a že totéž platí pro výskyt našich onemocnění.

Avšak psycho-onkologie tvrdí přesný opak. Říká, že naše myšlenky, emoce, víra a pocity mají sílu kontrolovat vše, co se děje v našich životech a v nás samotných.

A nezapomínejte, že emoce mohou změnit naše DNA!

Související 


Zdroj: The Man Who Shocked The World: Cancer Can Be Cured In 3 Minutes All You Need To Do Is…

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku