Existují 4 druhy břicha. Jaké je to vaše a jak se přebytečného tuku zbavit?

Pokud máte v plánu zbavit se přebytečných kil, měli byste znát svůj typ břicha. Jedině tak můžete efektivně zhubnout a vykonat poloviční úsilí. Typ břicha totiž hraje v dietě větší roli, než si myslíte.

Oteklé břicho

Vyskytuje se v důsledku spotřeby potravin a nápojů, které vaše tělo nemůže zpracovat. Také se vyskytuje při nízké hladině vitamínů a minerálních látek. Doporučujeme pít zdravé nápoje, které pomáhají se zažíváním a snižují otok. Úspěch zaručí zdravá strava a pravidelná fyzická aktivita.

Vrstvené břicho

Tento typ břicha se vyskytuje, když máte nedostatek pohybu a vykonáváte sedavé zaměstnání. Nemluvě o velké spotřebě sladkostí. Pokud se ho chcete zbavit, musíte být více aktivní, přestat pít alkohol a vyhýbat se sladkému.

Tuk v dolní části břicha

Tuk, který se nachází ve spodní části břicha je přítomen z nedostatku pohybu a stereotypu ve stravování. Opět pomáhá pravidelný pohyb, pestrá a zdravá strava. Vyzkoušejte i čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, které pomohou snížit obsah tuku.

Břicho z důsledku stresu

Nejčastější typ břicha u jedinců, kteří jsou často pod stresem nebo mají problémy s trávením a trpí otoky. Nevynechávejte jídla, přestaňte jíst nezdravé jídlo a snižte příjem kofeinu. Přeskakování jídel také není dobré a navíc to může vést ke vzniku vážných onemocnění, jako je cukrovka.

Související 


Zdroj: There are 4 types of belly gaining weight. What is your tip and how to get rid of fat!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku