Energetická psychologie: Masírování bodu tlustého střeva odstraní blokace a negativní energii

bod tlusteho strevaVěděli jste, že tlusté střevo může pomoci k tomu, abyste z těla dostali negativní myšlenky a zbavili se destruktivních emocí? Podmínkou je však je, že máte tlusté střevo zdravé.


Všechny tyto blokády nám brání, abychom se cítili šťastně. Pokud tedy budete pracovat na stavu vašeho těla, konkrétně tlustého střeva, můžete tyto nepříjemné stavy odstranit.

Úkol tlustého střeva

Východní medicína věří, že je celé tělo navzájem propojeno. Když vás tedy trápí nějaký problém, měli byste pátrat více do hloubky a nezahnat to pouze práškem na bolest.

Tlusté střevo má jednu z nejdůležitější funkcí a tu, že má z těla odstranit vše, co v našem organismu nemá být a není již užitečné.

Jestliže vás tedy trápí pocity ztráty, viny a emocionální stagnace, je to v důsledku nezdravého tlustého střeva, které je s touto sférou duševního života propojeno.

Pozitivní a zdravá energie tlustého střeva vám může pomoci uvolnit negativní myšlenky a zbavit se destruktivních nemocí a blokád.

Všechny tyto problémy nám brání být efektivnější v každodenním životě.

Léčba tlustého střeva. Jak najít bod k masírování

V reflexní terapii věří, že celé tělo jde léčit stlačováním akupresurních bodů na dlani či chodidlu. Bod, který je propojen s tlustým střevemje nazívá LI-1 a nachází se na ukazováčku na prvním článku, nejdále od dlaně.

bod tlusteho streva_2
Pokud budete tento bod stlačovat a masírovat, umožníte proudění pozitivní energie přes vaše tlusté střevo. Spolu s odstraněním problémů v tlustém střevě tak zároveň zlepšíte svůj psychický stav.

Ovšem všechno se nezmění hned, jako když mávnete kouzelným proutkem. Záleží i na řešení problémů. Pokud víte, že je tu něco, co váš stav způsobuje, změňte to a vyřešte. Prostě nezůstávejte v současném stavu. Masáží dlaně si pomůžete při řešení problémů.

Díky tomu budete mít chladnější hlavu. Pokud je ovšem váš problém neřešitelný a vzniklý z ničeho, možná bude jedině masáž tím, co vám skutečně pomůže.

 Tyto myšlenky pocházejí především z učení východní medicíny a jsou zajímavé k vyzkoušení. Třeba je to přesně to, co již delší dobu hledáte.


Zdroj: ENERGETIC PSYCHOLOGY: PATTING THE POINT ON YOUR COLON MERIDIAN REMOVES BLOCKADES AND REMOVES NEGATIVE EMOTIONS!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku