Detoxikujte si játra rozinkami tímto receptem tradiční indické medicíny


Je dobře známo, že játra představují tzv. biochemickou laboratoř lidského těla, kde probíhají složitější procesy.

Jednou z mnoha funkcí, které játra vykonávají, je detoxikace. Nadměrný příjem léků, nesprávná strava a některé bakteriální a virové infekce často zanechávají závažné následky a představují hrozbu pro dobré fungování jater.

Játra (hepar) fungují jako krevní továrna v těle. Pomáhají organismu posilovat a stimulovat trávení, čistit krev a odstraňovat všechny toxiny a odpadní produkty, které se v ní nacházejí.

Podle toho je jasné, že čistá játra dodávají tělu zdraví, vitalitu, energii, svěží vzhled a dobrou náladu.

Očista jater pomocí černých hroznů začíná následujícím postupem: Nejprve si vyberte vysoce kvalitní rozinky. Uvědomte si, že dnes nejkvalitnější rozinky nejsou vždy k dispozici v nejbližším obchodě. Při nákupu rozinek se vyvarujte výběru velmi lehkých a nažloutlých rozinek.


Jasně zbarvené rozinky pocházejí z úpravy oxidem siřičitým nebo v lepším případě z důvodu nevhodných procesů sušení. Také si nevybírejte „zářící“ rozinky. Pravděpodobnost, že byly také chemicky ošetřeny, je velmi vysoká.

Rozinky vysoké kvality nejsou lesklé, pomačkané, ani příliš měkké ani příliš tvrdé (podobně jako měkká guma). Musí být v celku a nepoškozeny.

Dobré rozinky musí být tmavě nebo hnědě zbarvené. Existují také černé rozinky s modravým odstínem, vyrobené dehydratací tmavších druhů révy.

Bylo by ideální, kdybyste našli rozinky spolu s jejich malými stonky, což je jeden z hlavních indikátorů přirozeně produkovaných rozinek. Jakmile vyberete ty nejlepší rozinky bez chemikálií, můžete začít připravovat následující recept, který vám pomůže očistit játra.

Detoxikujte játra přípravou tohoto receptu tradiční indické medicíny. Vždyť Indie patří mezi tradiční producenty rozinek, tak s nimi mají bohatou historickou zkušenost.

Postup

  • Namočte půl šálku rozinek do horké vody a nechte je 15 minut odpočívat, poté je umyjte.
  • Umístěte umyté rozinky do šálku a naplňte šálek až po okraj převařenou vodou ochlazenou na pokojovou teplotu. Rozinky nechejte odpočívat 24 hodin (do druhého dne).
  • Následujícího dne, před snídaní, tekutinu vypijte a rozinky snězte.
  • Poté si ještě na hodinu a půl lehněte do postele (z tohoto důvodu doporučujeme víkendový den) a na pravou stranu břicha si dejte horký obklad (nebo ještě lépe láhev s horkou vodou).

Opakujte tento postup čištění jednou týdně po dobu jednoho měsíce (tj. jednou týdně během měsíce) a dvakrát ročně.


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *