Čínský doktor tvrdí, že toto je nejlepší způsob jak odstranit žlučníkové kameny

zlucnikove-kamenyŽlučníkové a jaterní kameny mohou vážně poškozovat zdraví a dokonce vést k rozvoji rakoviny či cirhózy jater.

Lai Chiu Nan, čínský lékař, publikoval přírodní způsob, jak se těchto kamenů zbavit. Jak tvrdí, rakovina není nikdy chorobou, která se objeví jako první. Vždy je vyvolána jinými onemocněními.

Podobně je to i se žlučovými kameny, které vyvolávají řadu zdravotních potíží předtím, než se objeví rakovinné onemocnění jater nebo tlustého střeva.

Potvrzují to i pozorování onkologických pacientů. U těch byly vždy předtím zaznamenány problémy se žlučovými kameny.

Co prozrazuje přítomnost žlučových kamenů

Nejčastějšími příznaky výskytu žlučníkových kamenů je nadýmání. Současně s ním se vyskytují i bolesti v oblasti jater a žlučníku.

Játra, žlučník a trávení jsou totiž úzce propojeny. To je také důvodem, proč tato přírodní metoda tak dobře funguje i na špatně fungující játra.

Je však nutné poznamenat, že nemusí fungovat stejně u každého.

Například, pokud jsou žlučníkové kameny již příliš velké, je vhodné se poradit s lékařem. Ten může usoudit, že jediným řešením je operace žlučníku.

Postup čínského doktora na odstranění žlučových kamenů

Postupujte následovně:

1. Během prvních 5 dní kúry jezte 4 až 5 jablek denně, případně vypijte každý den 4 sklenice čerstvého jablečného džusu. Džus si vyrobte vlastní, protože kupovaný už nemá téměř žádnou nutriční hodnotu. Během těchto 5 dnů mějte pravidelnou stravu.

2. Během 6. dne vynechejte oběd. Místo něj rozpusťte 1 čajovou lžičku hořké soli (epsomská sůl – síran hořečnatý) ve sklenici vlažné vody a tuto směs vypijte.

3. Postup s hořkou solí zopakujte i v 8 hodin večer. Síran hořečnatý totiž podporuje funkci vylučování žluče.

4. Těsně před spaním pak ve sklenici smíchejte čerstvou šťávu z poloviny citronu s 1 až 1,5 dcl olivového oleje a vypijte to. Olivový olej promaže žlučové kameny a umožní jim snadněji se pohybovat v žlučovodech.

5. Následující (7.) den ráno zaznamenáte po velké potřebě plavat v toaletě zelené kamínky.

Doktor Lai říká, že některým pacientům se takto podařilo vyplavit 50 až 60 žlučových kamenů. Zaznamenané jsou však i případy se 100 kameny.

Závěr

Neváhejte a v rámci pravidelné detoxikace vyzkoušejte tuto efektivní metodu na pročištění vaší jater, žlučníku a žlučovodů.

Uvedenou kúru můžete vyzkoušet i tehdy, pokud nemáte žlučové kameny, protože s ní dokážete podpořit funkci normální tvorby žluči.


Zdroj: A Chinese Doctor Claims That This Natural Way to Remove Bile and Liver Stones is Really Effective

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

  1. Vědoucí napsal:

    zelené kamínky ve stolici jsou ztužený olivový olej, který jste večer vypili

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *