2 nejlepší způsoby jak detoxikovat tělo skrze nohy

detox pres nohyJedním z nejúčinnějších a hlavně nejjednodušších způsobů, jak je možné provést detoxikaci organismu, je detox přes nohy.

Nemusíte omezovat konzumaci některých potravin nebo dodržovat přesný jídelníček. Tento způsob je pro vaše zdraví naprosto bezpečný.

Nejoblíbenější detoxikační procedury nohou jsou pomocí speciálních podložek nebo detoxikačních lázní a to jak elektrických, tak domácích. Pomocí této metody bude váš život zdravější a šťastnější.

Detoxikační podložky pro chodidla

Tyto podložky jsou zpravidla vyrobené ze stromů a bambusových extraktů a lze je zakoupit téměř v každém obchodě se zdravou stravou.

Podložky jsou také známé jako detoxikační náplasti. Poprvé byly vyrobené v Japonsku a jejich použití je velmi snadné.

Obvykle se detoxikační polštářky aplikují před ulehnutím do postele a odstraňují se po probuzení. Lidé, kteří náplasti používají, říkají, že ztmavnou v důsledku pochytaných toxinů.

Prohlašují, že tyto polštářky také eliminují jakékoli bolesti kloubů, hlavy či dokonce únavu.

Iontové koupele detoxikují organismus tím, že dostávají toxiny ven z vašich nohou.

Vany, které se k tomu používají, využívají speciální elektrický proces, který vytváří pozitivní a negativní ionty v teplé slané vodě.

Jak na iontovou detoxikační koupel nohou?

Tyto koupele nohou ionizují slanou vodu s vyměnitelnou polaritou. Díky tomu můžete snadno dýchat a užívat si příjemný pocit, který se v této lázni dostavuje.

Během tohoto procesu vaše tělo uvolňuje toxiny. Ty se hromadí v našem těle v důsledku nesprávných stravovacích návyků a to obvykle z důvodu konzumace příliš mnoha zpracovaných potravin a nasycených tuků.
Toxiny ovšem také vdechujeme ze vzduchu, který je znečištěný. Poté se hromadí v našem těle a způsobují ztrátu výkonu i zdravotní problémy.


Zdroj: How To Detox Through Your Feet

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *